Hledáme posilu do týmu na pozici Project & Production Manager

| 11. listopadu 2022 - 11:26 | Zprávy

Chcete zajímavou a různorodou práci v zázemí zavedené firmy s dobrou reputací? Pošlete své CV a motivační dopis na zlatakoruna@zlatakoruna.info. Nabízíme samostatnost, práci s elitami z finančního sektoru a férové finanční ohodnocení.

Společnost pdMEDIA hledá vhodné kandidáty na pozici Project & Production Manager pro projekt Zlatá koruna – soutěž finančních produktů, finanční a ekonomické eventy, rozvoj finanční gramotnosti s 20 letou tradicí.

Náplň práce:

  • aktivní role při plánování a realizaci strategického rozvoje projektů Zlaté koruny
  • organizace eventů
  • komunikace a rozvoj značky
  • komunikace se zájmovými skupinami (ministerstva, ČNB, asociace a odborné skupiny, finanční společnosti, poradci, zprostředkovatelé, zástupci akademické sféry, média)
  • plánování a kontrola stanovených termínů a rozpočtu
  • příprava PR materiálů (tiskoviny, bannery, tiskové zprávy, články aj.)

Požadujeme:

  • praxi ve vedení projektů nebo produkční činnosti
  • flexibilitu a samostatnost
  • zájem o finanční gramotnost
  • organizační schopnosti
  • ekonomické vzdělání výhodou
  • komunikační dovednosti a schopnost vyjednávání
  • dobrá znalost práce na PC (Excel, Microsoft Office, správa webu v redakčním systému)
  • reprezentativní vystupování
  • ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • samostatnou a různorodou práci
  • zázemí zavedené firmy s dobrou reputací
  • práci na živnostenský list
  • práci se zajímavými lidmi (elity ekonomického a finančního sektoru)
  • možnost podílet se na zvyšování finanční gramotnosti společnosti
  • vzdělávání a osobnostní rozvoj
  • platové podmínky dohodou
  • začátek spolupráce: ihned nebo dle dohody

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete svůj CV a motivační dopis na zlatakoruna@zlatakoruna.info a do předmětu uveďte „Manager“. Více informací o Zlaté koruně na www.zlatakoruna.info.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.