« Zpět

FINfest a REALITYfest: Největší inspirace pro finanční poradce a realitní zprostředkovatele

| 25. října 2023 - 11:52 | Zprávy

V pondělí 16. října 2023 se uskutečnil největší festival pro finanční a realitní profesionály FINfest a REALITYfest podzim 2023. Konference přinesly inspiraci pro rozvoj poradenského a realitního byznysu v nelehké době vysokých úrokových sazeb a nízké poptávky na realitním trhu.

 

Poradenské části konference FINfest s podtitulem „Jak nastartovat poradenský business v roce 2024“ se zúčastnilo přes 800 finančních profesionálů. REALITYfest „Jak nabírat nové zakázky v nové době“ pro realitní makléře se stal při více než 750 účastnících akcí roku 2023 největším setkáním realitních makléřů na našem území od zrodu Československa. 

Mezi hlavními řečníky obou konferencí byli Jan Mühlfeit, stratég a kouč, Petr Ludwig, autor bestselleru “Konec prokrastinace”, Ivo Toman, odborník na motivaci a prodej, školitel a autor 17 knih, Tomáš Kučera, zakladatel institutu Chytrý makléř, ekonom Lukáš Kovanda a desítky dalších. Program v šesti sálech přinesl 35 hodin inspirace a prohloubení odbornosti. V jednom okamžiku se v jednom sále sešlo až 700 účastníků.

„Finanční i realitní festival se vydařil nad očekávání. Svědčí o tom nejen plné sály s atraktivním programem, ale i hojně využívané příležitosti pro networking a rozvíjení osobních kontaktů,“ hodnotí uplynulé konference FINfest a REALITYfest Martin Viktora, jeden z pořadatelů akce, který se pro podzimní REALITYfest spojil s Tomášem Kučerou z institutu Chytrý makléř.

„Současná doba je pro realitní makléře nelehká. Nese s sebou ale také mnohé příležitosti. Je jen na každém realitním makléři, zda je využije a posune se mezi špičku. Konference REALITYfest se pro makléřský krok správným směrem stala výborným odrazovým můstkem,“ doplnil Tomáš Kučera.

Konference FINfest i REALITYfest přinesly praktické rady a návody pro finanční a realitní profesionály, jak se dostat mezi špičku v oboru a získávat zakázky i v době poklesu trhu.

Konference podpořilo více než 40 partnerů.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.