Úvěry od Zonky

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelZonky
Stránky produktu u poskytovatelehttp://www.zonky.cz
Okruh uživatelů

Všichni, kteří si chtějí levněji půjčit.

Počet uživatelů 57.449,00
Základní charakteristika

Zonky jsou ty nejnovější technologie, které lidem umožňují získat nejvýhodnější úvěr. Kdykoliv a odkudkoliv. A také chytrá investiční služba pro investory začátečníky i zkušené investory. Jsme společnost založená na principech sdílené ekonomiky. Jsme peer-to-peer (P2P) služba, která zprostředkovává úvěry mezi lidmi online. Nepotřebujeme tak složitý aparát poboček a úředníků jako banky. Od žádosti po podpis smlouvy, vše u nás zákazník vyřídí na počítači nebo mobilu za pár minut - neplatí proto za zbytečné náklady a může získat úvěr za nižší úrok než v klasických finančních institucích. Nabízíme úvěry od 2,99 %.

Konkurenční výhody

1. RYCHLOST & CENA
V bance lidé vyřídí půjčku průměrně za 6 dní. Ukázal to průzkum Ipsos. V Zonky jsme schopni klientovi připravit nabídku, podepsat s ním online smlouvu a poslat peníze dokonce v rámci minut. Odstranili jsme administrativní zbytečnosti, se kterými se klienti setkávají v tradičních bankách, dostali jsme se tak s náklady na pořízení půjčky na minimum.

2. ONLINE PROCES & PSD2 LICENCE
Funguje u nás okamžité vyplácení úvěrů - zákazník tak může mít půjčené peníze na účtu už do několika minut od podání žádosti. To vše především díky automatizaci, moderním technologiím a procesu, který funguje online. Byli jsme první český fintech a nebankovní finanční subjekt, který v září roku 2019 získal od České národní banky PSD2 licenci v plné formě. Licence přinesla automatizaci, a tím zrychlení posouzení kredibility klienta.

3. ZÁKAZNÍK & SPOKOJENOST
Zonky je jediná online nebankovní instituce, která nabízí úvěry nízkorizikovým segmentům populace. Naplňuje tak základní ideologii fintechu - obsluhuje klienty, kteří by jinak byli obslouženi bankou a nabízí jim cenovou výhodu vyplývající z toho, že služba funguje online. NPS Zonky dosahuje nejvyššího skóre (82) mezi bankami na českém trhu. 75 % klientů díky automatizaci a umělé inteligenci Zonky schválí do 2 minut a 80 % klientů dostane peníze na svůj účet do 5 minut po schválení díky implementaci multicash systému.

4. TECHNOLOGIE & INOVACE POMÁHAJÍCÍ LIDEM
Umělá inteligence pro strojové vyhodnocení rizikovosti klienta, OCR pro čtení dokladu, strojové zpracování bankovních výpisů nebo agilní vývoj, který umožňuje nasazovat technologické úpravy ve službě na týdenní bázi. To vše využíváme, abychom mohli zákazníkům nabídnout to nejlepší. Šetříme lidem čas i peníze a motivujeme i další služby, aby stejným způsobem pomáhaly lidem. Proto jsme založili Zonky Innovation Awards, v rámci které oceňujeme služby a firmy využívající technologie a inovace zlepšující lidem život.

5. KULTIVACE TRHU & ODPOVĚDNÉ ÚVĚROVÁNÍ
V roce 2019 jsme získali ocenění Nejdůvěryhodnější značka v oblasti dodavatelů mimobankovních půjček. V témže roce jsme znovu obsadili druhé místo v Indexu odpovědného úvěrování, který vydává nezisková organizace Člověk v tísni. Podle nás musí půjčka pomoci, ne uvrhnout lidi do dluhů. Neustále opakujeme: nepůjčujte si na dovolenou ani na dárky. Chceme naučit lidi, že půjčka není nic špatného, ale musí se k ní přistupovat s rozumem. Jsme pro odpovědné a transparentní úvěrování.

Novinky

Nová uživatelská aplikace, s pomocí níž zvládne klient celý proces žádosti o půjčku z mobilu, rychle a odkudkoliv.

Typ úvěru

Bezúčelový spotřebitelský úvěr

Na co lze úvěr použít

Na cokoliv

Podmínky, parametry, limity

Požadavky na zajištění úvěru

Bez požadavků

Požadované doklady

1. Dva doklady totožnosti
2. Doložení příjmů
3. Některé další doklady (např. potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, daňové přiznání, důchodový výměr)

Ručení

Žádné

Forma splácení

Pravidelné měsíční splátky. Za předčasné splacení neúčtujeme žádné poplatky.

Čerpání

Na uvedený bankovní účet

Doba vyřízení žádosti (dny) 1,00
Doba vyřízení žádosti - Poznámka

75 % klientů díky automatizaci a umělé inteligenci Zonky schválí do 2 minut a 80 % klientů dostane peníze na svůj účet do 5 minut po schválení díky implementaci multicash systému.

Minimální výše úvěru (Kč) 20.000,00
Maximální výše úvěru (Kč) 750.000,00
Minimální doba splatnosti - Poznámka

6 měsíců

Maximální doba splatnosti (roky) 7,00
Úročení

od 2,99 %

Minimální úroková sazba (%) 2,99

Poplatky

Poskytnutí úvěru - Poznámka

Jednorázový poplatek 2 % z půjčené částky

Předčasné splácení úvěru (sankce - pevná částka) - Poznámka

Bez poplatku. Zdarma jsou u nás i mimořádné splátky.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.