RePůjčka

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelEqua bank
Stránky produktu u poskytovatelehttp://www.equabank.cz/produkty/pujcky/refinancovani-pujcek/
Okruh uživatelů

Domácnosti, spotřebitelé se spotřebitelským úvěrem

Distribuční kanály

Internet, Pobočky, Finanční poradci vybraných 3. stran, Internetové bankovnictví, Mobilní bankovnictví, Telefon

Počet uživatelů 110.000,00
Základní charakteristika

RePůjčka přináší unikátní koncept, který klientovi nabízí výhodné úročení půjčky s garancí úspory nákladů spojených s jeho spotřebitelským úvěrem. RePůjčka byla první opravdové refinancování svého druhu v České republice.
Způsob vyřízení RePůjčky je maximálně jednoduchý: o schválené půjčce a výši úspory je klient informován do 1 minuty poté, co klient sám nebo s poradcem banky vyplní on-line žádost o RePůjčku. Pak doloží bance jen smlouvu k refinancované půjčce a jeden doklad totožnosti. Převedení půjčky od původního poskytovatele vyřizuje Equa bank kompletně za klienta, anebo vše klientovi připraví tak, aby splacení a ukončení závazků jednoduše dokončil sám, třeba i z pohodlí domova.
Jedinečný koncept garance úspory je založen na rozpoznání dobré platební historie klienta v úvěrových registrech. S RePůjčkou získají svůj benefit a lepší půjčku klienti s dobrou platební historií hned. Nemusí čekat na odměnu měsíce až roky.
RePůjčka je moderní půjčka bez poplatků a skrytých nástrah. Jediným nákladem úvěru je úrok. Výhodnost RePůjčky není podmíněna koupí jiného produktu (zpoplatněným běžným účtem, pojištěním schopnosti splácet).
Klient může refinancovat a výhodně sloučit neomezené množství závazků.

Výhody/bonusy

VÝHODNÉ ÚROČENÍ S GARANCÍ ÚSPORY nákladů stávajícího spotřebitelského úvěru. Equa bank sníží klientovi úrokovou sazbu a zbaví ho doživotně všech poplatků, které v souvislosti se stávající půjčkou platil. Pokud klient přejde k Equa bank i s běžným účtem, ušetří náklady na všechny běžné bankovní služby, jako je vedené účtu, tuzemský platební styk, výběry z bankomatů v ČR i ve světě. Průměrné snížení RPSN u doposud poskytnutých RePůjček je více než než 30 %. Průměrná úspora nákladů jednoho klienta je větší než 20.000 Kč

PŮJČKA ZCELA BEZ POPLATKŮ. Zdarma poskytnutí, měsíční vedení, změna data splátky i výše splátky, mimořádná splátka. Místo poplatků naopak zdarma kompletní balík bankovnictví Equa bank. Garance nulových poplatků po celou dobu splácení půjčky.

POHODLNÁ ONLINE ŽÁDOST. Unikátní proces online zpracování klientských dat, díky kterému v reálném čase dokážeme klientovi ukázat detailní informace o zůstatcích a výších splátek všech jeho půjček vhodných k refinancování či konsolidaci. Klient si pak sám, nebo se svým poradcem, může modelovat různé varianty konsolidace a zvolit řešení, které je pro něj skutečně výhodné.

SLOUČENÍ VŠECH TYPŮ PŮJČEK – konsolidujeme půjčky, kreditní karty i kontokorenty.

ONLINE SCHVÁLENÍ. Finální schválení ihned – během 1 minuty.

BEZ ZBYTEČNÉHO PAPÍROVÁNÍ. Pro získání RePůjčky stačí řádná identifikace klienta, tedy doklad totožnosti a úvěrová smlouva k refinancované půjčce. V případě konsolidace požadujeme předložení smlouvy pouze k jedné z konsolidovaných půjček. Žádná další potvrzení, výpisy z účtů, SIPO, zbrojní průkazy ani nic podobného. Čím více papírů, tím více starostí pro klienta a práce pro banku. A čím více práce pro banku, tím dražší půjčka na pokrytí všech nákladů.

JEDINEČNÝ PROCES POSKYTNUTÍ BEZ STAROSTÍ s ukončením původní půjčky. Ukončení původní půjčky u původního poskytovatele, banky nebo splátkové společnosti, vyřídí Equa bank za klienta, anebo vše klientovi připraví tak, aby splacení a ukončení závazků jednoduše dokončil sám, třeba i z pohodlí domova.

FLEXIBILNÍ NASTAVENÍ PŮJČKY. Po online schválení si klient může nastavit kolik a na jak dlouho si půjčí, resp. nastaví si výši splátky dle svých aktuálních potřeb. Kdykoliv v průběhu splácení si klient může jednoduše ve svém internetovém bankovnictví změnit pravidelné datum splátky (samozřejmě bez poplatku). Klient může zároveň měnit výši splátky po celou dobu trvání úvěru podle svých potřeb, a to zdarma. Mimořádné splátky nebo celkové předčasné splacení kdykoliv je také zdarma.

PENÍZE NAVÍC HNED ZA STEJNĚ VÝHODNÝCH PODMÍNEK – k částce použité na refinancování stávajícího úvěru si lze ihned půjčit peníze navíc k jakémukoliv účelu.

POJISTKA PROTI PROBLÉMŮM SE SPLÁCENÍM. Možnost pojištění schopnosti splácet půjčku ve 2 výhodných balíčcích pojistné ochrany. Klient si pojištění může zřídit jediným kliknutím v žádosti. Náš produkt je extrémně jednoduchý, ale přitom komplexní.

Konkurenční výhody

VŠECHNY VÝHODY IHNED, a ne až po letech splácení. Equa bank jednoduše nabízí všechny výhody ihned po načerpání úvěru a BEZ PODMÍNEK. Výhodné úročení, které je bankou garantováno po celou dobu splácení půjčky; není nijak vázané na to, že klient neprovede předčasné splacení nebo nepoužívá jiný bankovní produkt.

GARANCE LEPŠÍ PŮJČKY pro klienta, negarantuje nejlevnější nabídku, ale garantuje vždy snížení úrokové sazby a zrušení všech poplatků spojených s půjčkou.

FLEXIBILITA REPŮJČKY nabízí klientovi možnost nastavení výše splátky a délky splatnosti při poskytnutí, ale i kdykoliv během splácení půjčky. A to zdarma.

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ VYŘÍZENÍ s výsledkem posouzení žádosti on-line do 1 minuty.

ŽÁDNÉ ZBYTEČNÉ PAPÍROVÁNÍ. Pro získání RePůjčky stačí řádná identifikace klienta, tedy doklad totožnosti a úvěrová smlouva k jedné z refinancovaných půjček.

MOŽNOST POJISTNÉ OCHRANY SPLÁCENÍ ÚVĚRU (ve spolupráci s MetLife Europe d.a.c.)

Novinky

Zcela nová, moderní, rychlá, přehledná a uživatelsky pohodlná online žádost. Uživatelský komfort zvyšuje dynamická volba polí – stávajících klientů se Equa bank neptá na údaje, které o nich už ví, počet polí k vyplnění tak mají výrazně nižší. A nezáleží na tom, zda se připojují ze svého internetového bankovnictví nebo z online žádosti na www.equabank.cz.

Typ úvěru

spotřebitelský, kombinace účelového a neúčelového úvěru, anuitně splácený

Na co lze úvěr použít

Účelovou část na splacení jakéhokoliv aktuálně spláceného úvěru (hotovostních půjček, dříve provedených konsolidací, účelových půjček nebo leasingů a úvěru na automobil), neúčelovou část na cokoliv.

Podmínky, parametry, limity

Požadavky na zajištění úvěru

žádné

Požadované doklady

pouze občanský průkaz a původní úvěrová smlouva

Ručení

žádné

Forma splácení

anuitní, pravidelné měsíční splátky

Čerpání

Neúčelová část na běžný účet klienta, účelová část ke splacení a uzavření původních závazků odchází automaticky k původnímu poskytovateli anebo je čerpána na účet klienta k individuálnímu splacení

Doba vyřízení žádosti (dny) 1,00
Doba vyřízení žádosti - Poznámka

online schválení úvěru do 1 minuty

Možnost odkladu splátek, jistiny i úroku

ano

Možnost odkladu splátek jen u jistiny

ano

Odklad splátek nabízen pouze výjimečně "v akci"

ne

Odklad splátek není nabízen

ne

Minimální výše úvěru (Kč) 5.000,00
Maximální výše úvěru (Kč) 800.000,00
Maximální výše úvěru pro 1 žadatele, který není klientem (Kč) 800.000,00
Maximální výše úvěru pro 1 žadatele, který je klientem (Kč) 800.000,00
Minimální doba splatnosti (roky) 1,00
Minimální doba splatnosti - Poznámka

Minimální doba splatnosti jsou 3 měsíce (formulář umožňuje vyplnit nejnižší hodnotu 1 rok)

Maximální doba splatnosti (roky) 10,00
Maximální doba splatnosti - Poznámka

Původní splatnost převáděného závazku může být až 12 let.

Úročení

vždy uváděna roční úroková sazba (p. a.)
úroková sazba je individuální, ale vždy nižší oproti původnímu, tedy refinancovanému, úvěru
použitá metoda 30/360

Minimální úroková sazba (%) 4,80
Roční procentní sazba nákladů (modelový příklad klienta: 45 let; zaměstnanec; ženatý; nadprůměrné příjmy; je klientem) (%) 4,90
Roční procentní sazba nákladů - Poznámka

Výše půjčky 290 000 Kč na 120 měsíců při měsíční splátce 3 048 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 365 760 Kč

Roční procentní sazba nákladů (modelový příklad klienta: 45 let; zaměstnanec; ženatý; nadprůměrné příjmy; není klientem) (%) 4,90
Roční procentní sazba nákladů - Poznámka

Výše půjčky 290 000 Kč na 120 měsíců při měsíční splátce 3 048 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 365 760 Kč

Poplatky

Poskytnutí úvěru (Kč) 0,00
Poskytnutí úvěru (procentuální částka z celkové výše úvěru) (%) 0,00
Minimální poplatek (Kč) 0,00
Maximální poplatek (Kč) 0,00
Správa úvěru (ročně) (Kč) 0,00
Předčasné splácení úvěru (sankce - pevná částka) (Kč) 0,00
Předčasné splácení úvěru (sankce - procentuální částka) (%) 1,00
Předčasné splácení úvěru (sankce - procentuální částka) - Poznámka

Maximálně ve výši 1% u vybraných obchodů, neuplatňujeme plošně.

Modelový příklad

Průchodnost žádosti 60,00
Rychlost zpracování-time to cash 1,00
Průměrná realizovaná úroková sazba 11,70
Průměrné RPSN 11,90
Poplatek za předčasné splacení

ne

Online dostupnost

sjednani

podpis

cerpani

sprava

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Equa bank nabízí nejširší paletu výhodných úvěrů, zhodnocení investic ,ale i řadou detailů v bankomatech , které nám zpříjeňují život  a šetří náš čas, který

je v naších životech důležitý, aniž si to mnoho z nás uvědomuje.

zmenil jsem banku a tesim se na spolupraci s equa

Pokud bych měla úvěr, zvolila bych toto skvělé řešení.

Pokud bych měla úvěr,  určitě bych přeúvěrovala  touto  skvělou nabídkou.

od roku 2001 jsem klientem banky GE money,nyní jsem potřeboval konsolidaci,tak mi jednou večer zavolali ,abych zašel do banky,kde vše zařídí! po dvou měsících neustálých žádostí,jsem nakonec musel požádat o konsolidaci  banku homkredit,kde mi vyhověli bez zbytečných slibů a průtahů.!!!banka GEpodvádí klienty slibama a pak se vymlouvá na systém,který to zamítl!!!

Vše bylo vyřízeno na profesionální úrovni. Jednání se zástupci  banky velmi příjemné.

hlasuji, profesionální přístup

hlasuji,vše bylo vyřízeno za mne

jsem spokojená, bylo vše vyřízeno za mně

Super.

hlasuji

Produkt ušetří peníze.

Hlasuji

rychle vyřízeno a ještě jsem si mohla vzít něco navíc prostě spokojenost

Jsem s bankou spokojená, ve všech směrech. Jen aby vydržela dlouho a srazila na kolena spořitelnu.

hlasuji

proč mám tedy na úvěru od Equabenk skoro 20 % úroků ???

konečně normální banka v ČR.

Moje volba.

Sqělý produkt, rychlé vyřízení, žádné poplatky, co dohodnete, to dostanete.

TOP

169857 toto je muj typ

Miluji tuto banku :)), je moderní, rychlá a profesionální.

Bezkonkurenční program - rychlé vyřízení, skvělý servis banky, skutečná úspora pro klienta. 

Skvělý produkt, a super banka, která Vás podrží v situaci kdy na Váš účet u jiné banky chodí přes dva roky pravidelný příjem a ani přesto není schopna Vaše banka cokoliv nabídnout. Vřele doporučuji přejít k téhle bance, ta se za Vás vždy postaví.