ČSOB Smart

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČeskoslovenská obchodní banka
Okruh uživatelů

klienti s chytrými telefony a tablety

Distribuční kanály

volně a zdarma ke stažení z App Storu, Google Play nebo Microsoft Store

Počet uživatelů 160.000,00
Základní charakteristika

Smart je aplikace ČSOB a pro obsluhu internetového bankovnictví prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů.

Výhody/bonusy

Nabízí množství funkcí pro rychlou a snadnou správu účtu, kdekoli a kdykoliv: přehledné zobrazení zůstatků, historii transakcí či seznam čekajících plateb. Můžete provádět platby na libovolné účty v ČR, převádět peníze mezi vlastními účty nebo pohodlně provést splátku kreditní karty. Aplikace dále obsahuje vyhledávač poboček a bankomatů, kontakty do banky a aktuální novinky z ČSOB. Jako bonus je v aplikaci možnost jednoduše zadat výrobu platební karty s vlastním designem, který si klient jednoduše nahraje a upraví přímo ve svém mobilním zařízení. Aplikace získala výborné hodnocení mezi uživateli na Apple AppStore, Google Play a Microsoft Store.

Konkurenční výhody

Aplikace je k dispozici pro mobily i tablety s operačním systémem Google Android, pro mobilní telefony Apple iPhone, tablety Apple iPad, hudební přehrávače iPod Touch, a pro zařízení s operačním systémem Windows Phone i Windows 8/10.
Aplikace obsahuje intuitivní vyhledávání poboček a bankomatů - i jiných bank. Zadáte v ní třeba výrobu platební karty s vlastním obrázkem (image karta). Nebo třeba pohodlně sjednáte kreditní kartu.
Novou platbu můžete vytvořit třeba odfocením QR kódu či složenky nebo třeba čísla účtu z faktury.

Novinky

Jako první aplikace na trhu přinesla podporu mobilních zařízení s iOS včetně optimalizované verze pro Apple iPad a zároveň nabídla nejžádanější funkce pro obsluhu bankovních účtů včetně převodů na libovolné účty v rámci ČR, výpověď ze spořicího účtu, pohodlné vyhledávání všech bankomatů nebo možnost splátky kreditní karty. Také dovoluje sjednat cestovní pojištění nebo povinné ručení.
Poslední aktualizace přinesla podporu chytrých hodinek Android Wear a Apple Watch.

Poznámka

Aktivace aplikace probíhá stejným způsobem jako přihlášení do internetového bankovnictví. Není tedy potřeba osobně kontaktovat banku nebo řešit přepisování čísla přístroje do internetového bankovnictví – stačí jeden SMS kód a vše proběhne automaticky během několika okamžiků. Bezpečnost služby zajišťuje bezpečnostní klíč zabudovaný přímo v aplikaci a využívající jedinečných údajů každého zařízení – chytrého telefonu.

Poplatky

Platební karta

Limit v kamenné prodejně (individuální)

ne

Limit bankomat (individuální)

ne

Možnost využití služby cashback

ano

Kontokorent

Přímé bankovnictví

GSM banking

ano

Internet banking

ano

Telebanking (TB)

ne

Homebanking (HB)

ano

PDA banking (PDA)

ano

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.