COMEBACK

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Leasing
Distribuční kanály

Přímá nabídka zákazníkům

Základní charakteristika

Comeback je speciální produkt pro klienty ČSOB Leasingu. Jedná se o jedinečný typ financování, který zákazníkovi po ukončení smlouvy na financování jeho vozu umožňuje rychle, jednoduše a za výhodných podmínek získat další finanční prostředky „na cokoliv“ v jeho podnikání. Např. na výbavu kancelářských prostor, modernizaci výrobních zařízení, rekonstrukci výrobních prostor, financování pozemků a staveb, zpětné proplacení investic pořízených v minulosti apod.).

Comeback je určen stávajícím vybraným zákazníkům ČSOB Leasing, fyzickým osobám podnikatelům, kteří končí financování vozidla, ještě se nerozhodli pro jeho obnovu a ponechávají si vozidlo ve svém majetku k užívání.

Jde o neúčelovou půjčku, bez poplatku za sjednání smlouvy, s výhodným úročením. Zákazník si může nadefinovat výši úvěru do maximální nabízené výše a podobně tak naladit i délku splácení. Zákazník nemusí pro získání Comeback úvěru dokládat svůj příjem, nepotřebuje ručitele. Předmětem zajištění je vozidlo z původní financované smlouvy. Součástí Comeback půjčky je HPOS pojištění.

Ve srovnání s neúčelovými či obdobnými úvěry bank na českém trhu je Comeback půjčka výhodně úročena úrokem (např. pro klienty uzavírající smlouvu v květnu 2018 zní nabídka úroku 4,5% pro úvěry nad 150000Kč a 5,5% do 150000Kč) a nenese s sebou téměř žádné další náklady na straně zákazníka.

Výhody/bonusy

• neúčelová půjčka (bez dokládání účelu použití finančních prostředků)
• bez poplatku za sjednání smlouvy, bez dokládání příjmu, bez ručitele, produkt s sebou nenese téměř žádné další náklady na straně zákazníka,
• s výhodným úročením, klient si může nadefinovat výši úvěru do maximální nabízené výše a podobně tak naladit i délku splácení

Typ úvěru

Neúčelový úvěr

Podmínky, parametry, limity

Požadavky na zajištění úvěru

Úvěr je zajištěn vozem z původní smlouvy o financování.

Poplatky

Pojištění úvěru

PřílohaVelikost
comeback.pdf673.12 KB
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.