PlatímPak

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelTrien
Stránky produktu u poskytovatelehttp://www.platimpak.cz
Okruh uživatelů

Pro všechny uživatele, kteří nejprve chtějí zboží vidět, vyzkoušet a zaplatit do 30 dnů.

Základní charakteristika

Jak sám název napovídá, PlatímPak je služba umožňující zákazníkům nakupujícím online vyzkoušet objednané zboží a zaplatit za něj později. To vše je zcela zdarma jak pro e-shop, tak pro zákazníka. Jedná se o příjemnou a levnou alternativu vůči dobírce. Službu poskytuje Equa bank a mohou ji využívat jak klienti banky, tak i ti, kteří doposud klienty nejsou. Vedení běžného účtu tedy není podmínkou pro využití. Zákazníci si s PlatímPak mohou odložit platbu až do výše 25 000 Kč na jeden nákup, a to na 30 dnů. Pokud jim nebude vyhovovat jednorázové zaplacení, mohou si zažádat o převedení na pravidelné měsíční splátky. Je to jednoduché a rychlé jako platba kartou nebo bankovním převodem.

Video
See video
Co je na produktu inovativního?

· Odložená platba poskytovaná výhradně bankou ·
PlatímPak je první odložená platba, kterou poskytuje Equa bank. Je pod dohledem ČNB a podléhá extrémně vysokým standardům v oblasti IT a Data Security. Osobní údaje zákazníků jsou tak chráněny podle bankovních standardů.

· Rychlost vyhodnocení ·
S PlatímPak probíhá vyhodnocení žádosti v desítkách vteřin bez nutnosti dokládání osobních dokladů. To že službu poskytuje banka, však neznamená, že vyhodnocení žádosti bude trvat několik dní.

· Výše odložené platby ·
Zákazníci hradí své online nákupy s PlatímPak až do výše 25 000 Kč na jeden nákup - to platí pro všechny uživatele stejně.

· Služba je zcela zdarma ·
Zákazník do 30 dnů neplatí nic navíc a využívá službu zdarma. Pro e-shop je služba rovněž zcela zdarma - neplatí žádné poplatky.

· Možnost převedení na pravidelné splátky ·
Pokud zákazníkům nevyhovuje vrácení částky do 30 dnů, může si ji rozložit do pravidelných měsíčních splátek za nejlepších podmínek na trhu.

Náklady pro uživatele

Zcela zdarma do 30 dnů.

Fáze vývoje

Během prvního roku spuštění 2020 probíhalo napojení na e-shopy prostřednictvím platformy Shoptet. V roce 2021 přibyla možnost implementovat službu prostřednictvím napojení na API.

Na kterých trzích produkt funguje?

ČR