KLAPLO.TO

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelMoneystore
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.klaplo.to/
Okruh uživatelů

Fyzické osoby

Počet uživatelů 600,00
Základní charakteristika

Po téměř dvou letech vývoje a testování vstoupila do světa mikropůjček nová aplikace, která platí složenky a účty. Klaplo.to je půjčka v mobilu, jíž lze sjednat bez jakéhokoli papírového dokumentu. Aplikace Klaplo.to je zdarma dostupná v Google Play a v App Store. Prostřednictvím Klaplo.to lze zaplatit například faktury za elektřinu, nedoplatky za teplo či vodu, školní obědy, dětské kroužky, internet nebo služby mobilního operátora.

Záměrem investora bylo vyvinout extrémně jednoduchý a intuitivní nástroj, který budou mít uživatelé neustále po ruce. Při žádosti se vyplňuje pouze minimum údajů. Cílem nebylo vytvořit další spotřebitelskou půjčku, ale aplikaci, která bude pomáhat. Půjčujeme na služby a poplatky, jež skutečně hoří, nikoli na zbytečnosti. Chceme a přispíváme k tomu, aby lidé měli své výdaje pod kontrolou. Maximální výše půjčky je 10 tisíc korun a úrok je v době zápůjčky 0 %p.a.

Co je na produktu inovativního?

Mikro-půjčka pro úhradu faktury na účet, kompletně elektronicky, s nulovým úrokem.
Služba je dostupná výhradně přes aplikaci, identifikační doklady i podklady pro úhradu jsou realizovány výhradně elektronicky online. Přes aplikaci klaplo.to lze získat výhradně mikro-půjčku do 10.000 Kč s tím, že toto řešení již v principu neumožňuje získat hotovost. Služba zajistí úhradu faktury nebo jiného typu nákladu výhradně na oficiální účet definovaný dokladem. Tím, že je služba k dispozici výhradně na mobilním telefonu je služba operativně dostupná, současně technologicky minimalizuje zneužití. Za vývojem aplikace stojí česká rodinná firma Money Store s.r.o. Aplikace je propojená s databází neplatných dokladů Ministerstva vnitra ČR, s Insolvenčním rejstříkem, databází exekucí a Registrem platebních informací (REPI). Komunikace s klientem když si aplikaci instalujete nebo o půjčku Klaplo.to žádá probíhá prostřednictvím takzvaných notifikací (upozornění, oznámení). Jsou navrženy tak, aby byly maximálně přesné, srozumitelné a obsahují právě ty informace, které potřebuje. Na špičce oboru je funkcionalita při nahrávání dokladů. U všech variant služba umožňuje nahrát více stran a orámovat nafocený doklad. To zvyšuje pohodlí při nahrávání dokumentů. Služba reaguje na měnící se technologie, a proto je aplikace responsivní na nejnovější verze mobilních zařízení. Aplikaci využívá celého displeje mobilního telefonu.

Náklady pro uživatele

Mikro-půjčka je poskytována zdarma na dobu 31 dní s nulovým úrokem. Klient zaplatí jen 95 korun jako administrativní poplatek. Půjčku si může prodloužit až o dalších 31 dní za 300 korun, s úrokem 1 % denně. Těmito podmínkami vycházíme vstříc klientům, kteří stojí o 0% úrok a jsou připraveni splácet včas.

Fáze vývoje

Služba je v plném provozu poskytována. V průběhu roku 2019-2021 byla vylepšena grafika, nyní je ještě přehlednější. Animace na úvodní stránce klientům poskytuje vše podstatné, co potřebují o půjčce klaplo.to vědět.

Facebook https://www.facebook.com/klaplo.to/