Zprávy

Hlasování veřejnosti Zlaté koruny 2016 kralují Equa bank a mBank

23. května 2016 - 9:00
Ve finálovém „rozstřelu“ největší finanční ankety v České republice, v Ceně veřejnosti Zlaté koruny 2016, obhájila loňské vítězství Equa bank. Její Běžný účet těsně zvítězil nad mKontem od mBank. Na bronzovou příčku hlasující pasovali Kreditní kartu Cetelem. V Ceně podnikatelů zvítězily také účty, dokonce od stejných bank, ale v opačném pořadí - první od mBank, druhý od Equa bank. Vítěznou podnikatelskou trojici uzavírá podnikatelský účet od Fio banky.

Novinky, které to mladým rodinám usnadní s financemi

16. května 2016 - 13:47

Mladé rodiny to s financemi většinou nemají lehké. Pro rodiče (i jejich děti) nicméně začalo v letošním roce platit několik novinek, které po finanční stránce jistě ocení. „Změny rodinám usnadní mimo jiné nakládání s penězi ze stavebního spoření, umožňují založení doplňkového penzijního spoření pro děti nebo zvýší daňové úlevy,“ vypočítává Dušan Šídlo, analytik společnosti Broker Trust. Podívejte se na přehled aktuálních změn.

Cashflow Summit 2016 otevírá své brány

13. května 2016 - 11:01

Co si představíte při pohledu na úspěšného investora? Peníze, nezávislost, bezstarostný život nebo snad neomezené možnosti? Jen hrstka zasvěcených však ví, jak je tomu doopravdy. Každému úspěchu zákonitě předchází obrovské úsilí zahrnující pot, dřinu, nekonečné hodiny práce, ostražitost a dobrý odhad na obchodní partnery. Pasivní příjem je nutné si postupně budovat a krok po kroku odhalovat jeho nepsané zákonitosti. Zkrátka každý nemůže být ve správný čas na správném místě.

Refinancování se sazbou 5,9 % p.a.

Úvěry | 10. května 2016 - 9:49

ČSOB reaguje na rostoucí zájem klientů o půjčky, a proto přichází s novou akční nabídkou „Totální refinancování“. Pokud si klient do ČSOB převede půjčky v minimální výši 50 000 Kč a zároveň i platební styk, pak získá úrokovou sazbu ve výši 5,9 %. Díky sloučení půjček a úvěrových produktů dojde ke snížení měsíční splátky a také úspoře na poplatcích a úrocích a zároveň získá klient lepší přehled o svých pravidelných měsíčních výdajích.

Před cestou na víkend nezapomeňte správně zajistit náklad

Neživotní pojištění | 6. května 2016 - 10:50

Teplejší počasí láká k prvním výletům do přírody, a tak se chalupáři po zimě pomalu začínají vracet do svého druhého domova. Balená voda, slunečník, skládací stolek – ještě do auta nahnat psa a může se vyrazit. Před cestou ale jen málokoho napadne, že hlavní dopravní nebezpečí nemusí číhat na silnici, ale přímo ve voze. Odborníci z Allianz provedli crash testy s nezajištěným nákladem i psem v autě.

USF pokračuje v nastoupeném kurzu

5. května 2016 - 17:08

Členové Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) se sešli na jubilejní desáté valné hromadě, aby zvolili členy nejužšího vedení a projednali aktuální strategické otázky.

Klientská reference je v ČSOB klíčová

4. května 2016 - 10:41

„Dobrý den pane Kováři, Váš e-mail mne velmi potěšil, a velmi děkuji za takovou vstřícnost,“ začíná dopis maminky a dlouholeté klientky, která píše svoji žádost Ombudsmanovi ČSOB. Ocitla se jako samoživitelka v tíživé situaci, kdy jí banka, jako zástupci svých nezletilých dětí, vyúčtovala poměrně vysokou částku za nepovolený debet na dětských účtech.

Kam pod rozkvetlou třešeň

29. dubna 2016 - 11:06

Jednou z nejdůležitějších otázek prvního máje je, kde ve svém okolí najít rozkvetlou třešeň pro prvomájový polibek. Tuto otázku pomáhá letos všem zamilovaným vyřešit Air Bank. Banka připravila online mapu třešní a společně se svými zaměstnanci, klienty a fanoušky ji zaplňuje rozkvetlými stromy ze všech koutů republiky.

Polovina rodičů pomáhá svým dětem s hypotékou

Hypotéky | 26. dubna 2016 - 10:34

Peníze rodičů či zástava jejich vlastní nemovitosti dopomáhají k novému bydlení až polovině Čechů, u mladých do 26 let dokonce až v sedmi z deseti případů. Nejčastěji rodiče svým dětem do začátku poskytnou na hypotéku finanční hotovost nebo peníze ze spoření. Každý desátý rodič pak svým potomkům nabídl svou nemovitost jako zástavu pro hypoteční úvěr. O pomoc s financemi na bydlení častěji žádají muži a mladí lidé žijící v Praze, ukazuje unikátní průzkum UniCredit Bank mezi Čechy splácejícími hypotéku.

Celkem: 21204