view counter

Zprávy

Nebankovní firmy jen za první čtvrtletí půjčily přes 52 miliard korun. Komu a na co?

Úvěry | 25. května 2018 - 7:16 | Pujcka.co
Nebankovní společnosti půjčují čím dál více peněz. Zájem o nebankovní úvěry roste, a to jak v rámci firemního prostředí, tak i v rámci domácností. Jen v prvním čtvrtletí roku 2018 zaznamenali členové České leasingové a finanční asociace (ČLFA) v poskytování leasingu, úvěru a factoringu meziroční nárůst o 4,6 %.

První mistři finančního plánování budou veřejnosti známi již na sklonku května tohoto roku …

16. května 2018 - 12:02 | Redakce

Česká akademie finančního plánování (ČAFP), společná vzdělávací platforma Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) a Vysoké školy finanční a správní (VŠFS), vyhlašuje první otevřený zkouškový termín pro zájemce o certifikaci Master of Financial Planning (MFP). Po úspěšném pilotním testování se zástupci top managementu předních finančně-poradenských firem se budou moci první uchazeči z řad odborné veřejnosti o prestižní certifikát ucházet ve středu 23. 5. 2018.

Hlasování veřejnosti Zlaté koruny 2018 kraluje mBank

10. května 2018 - 16:49 | Redakce

Největší anketa finančních produktů v České republice, Cena veřejnosti Zlaté koruny, zná svého vítěze. První příčku obsadil bankovní účet mKonto od mBank, který tak zopakoval úspěch z minulého roku. mBank dominovala také Ceně podnikatelů.

Vybíráme bezpečnou půjčku. Zn. Svědomitě a pečlivě!

Úvěry | 27. dubna 2018 - 7:05 | Tento článek vznikl za spolupráce největších srovnávačů finančních produktů půjčky.cz, úspory.cz, coolpůjčky.cz a PůjčkyHned.cz.

Vybrat si půjčku, která vám bude nastavenými parametry maximálně vyhovovat a neuvrhne vás do dluhové pasti je v dnešní době nesmírně složité. Na trhu sice existuje obrovská nabídka bankovních i nebankovních produktů, rychlých půjček, mikroúvěrů, ale třeba i půjček typu P2P, i v tomto případě ale platí, že není všechno zlato, co se třpytí. Jak vybrat bezpečnou půjčku a neprohloupit? Máme pro vás několik zásad.

Pronajímáte byt? Podívejte se, jaké se vám hodí pojištění

Neživotní pojištění | 26. dubna 2018 - 15:38 | Redakce

Počet bytů, které jejich majitelé koupili za účelem pronájmu, v posledních letech výrazně vzrostl. Developeři uvádějí, že například v Praze se takto prodá každý čtvrtý byt. Je to dáno i současnou oblibou krátkodobých pronájmů s využitím platforem, jako je Airbnb. Pronajímatelé i nájemníci si ale musejí dát pozor na rizika, která s nájemním bydlením souvisejí. Následky některých nebezpečí lze řešit vhodně zvoleným pojištěním.

Na rozvoj umělé inteligence se musíme dobře připravit, varuje aktuální studie Allianz. …

Neživotní pojištění | 18. dubna 2018 - 12:14 | Redakce

Autonomně řízené vozy, chatboti a inteligentní stroje už dnes naznačují, jak bude vypadat budoucnost. Rozšíření strojů s umělou inteligencí bude zvyšovat efektivitu podniků, na druhou stranu se ale také zvýší zranitelnost firem vůči kyberútokům a vzroste potenciál obřích finančních ztrát v krátkém čase. Na to všechno se musíme připravit, varuje Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS).

Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ největší networkingová akce pro ženy v Evropě

16. dubna 2018 - 14:47 | Tereza Melišová, BPW CR

87 řečnic a řečníků, přes 1400 účastnic a účastníků a 2280 registrací ke kulatým stolům. To jsou čísla 9. ročníku největší vzdělávací akce v České republice, která právě skončila. Proběhla 13. a 14. dubna v Clarion Congress Hotel Prague a jejím hlavním tématem byly ženy & peníze.

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

10. dubna 2018 - 14:28 | Business & Professional Women ČR

Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

I. ročník - ANKETA O NEJABSURDNĚJŠÍ VÝLUKU Z POJIŠTĚNÍ SPUŠTĚNA

Životní pojištění | 5. dubna 2018 - 14:15 | bankovnipoplatky.com

Server BankovniPoplatky.com odstartoval hlasování v rámci I. ročníku Ankety o nejabsurdnější výluku z pojištění. Od 1. 4. 2018 mohou čtenáři hlasovat pro navržené a nominované výluky z pojištění přímo na serveru BankovniPoplatky.com.

Celkem: 21408