Sjednejte si produkt a soutěžte o zájezd
view counter

Zprávy

Jak se rychle a levně pojistit při cestách do ciziny

Neživotní pojištění | 14. Duben 2014 - 9:00 | František Štainc, Zlatá koruna
S jarem se vrací chuť cestovat. Zpravidla hledáme možnosti, jak cestovat co nejlevněji a tak někdy z úsporných důvodů zapomínáme na to, na co bychom při svých výpravách kamkoli do zahraničí neměli zapomínat nikdy. Na cestovní pojištění, které se dá pořídit i těsně před cestou a navíc i poměrně levně.

Komerční banka v dubnu garantuje u Hypotéky Klasik sazbu 2,79 %

Hypotéky | 16. Duben 2014 - 12:00 | Komerční banka

V době od 1. 4. do 30. 4. 2014 mohou klienti v Komerční bance získat Hypoteční úvěr Klasik s garantovanou úrokovou sazbou 2,79 %. Akční nabídka platí pro fixace 3 až 5 let a zájemci o hypotéku navíc neplatí poplatky za zpracování úvěru, ani za ocenění nemovitosti.

Na internetu platíme kartou hlavně za cestování

Karty | 16. Duben 2014 - 11:53 | Pavla Hávová, ČSOB

V loňském roce zaznamenala ČSOB včetně své obchodní značky Ery 4,5 milionu internetových transakcí v celkovém objemu přesahujícím 5,5 mld. Kč. Velkou měrou se na internetových transakcích podílejí obchodníci v cestovním ruchu, což svědčí o rostoucí oblibě nakupování letenek nebo rezervování hotelů přes internet. Další významnou kategorii tvoří herní a sázkové portály, prodejci filmů, hudby a knih. Klienti si také oblíbili české i slovenské slevové portály a mnoho uživatelů si pro transakce na internetu zřídilo internetové peněženky.

Češi si nejčastěji půjčují peníze ve čtvrtek, Slováci v pátek a Poláci v úterý

Úvěry | 15. Duben 2014 - 11:31 | Ondřej Šmakal, PROFI CREDIT

Většina Čechů si bere půjčku v polovině týdne, čtvrtina klientů (25 %) si o spotřebitelský úvěr zažádá ve čtvrtek. Nejméně Čechů řeší půjčky v pátek, to je naopak nejoblíbenější den pro půjčování peněz na Slovensku. Poláci řeší svou nepříznivou finanční situaci nejčastěji už v úterý. Vyplývá to ze statistik společnosti PROFI CREDIT.

Autoservisům svítá na lepší časy, nahrávají jim stárnoucí vozový park a elektronizace aut …

Podnikatelé | 15. Duben 2014 - 11:26 | Pavla Hávová, ČSOB

Postupné zlepšení ekonomické situace vlévá optimismus do žil také podnikatelům v autoopravárenství. Podle výzkumu ČSOB vzestup tržeb zaznamenali nejen velcí hráči, ale i servisy střední velikosti. Důvodem je především změna v přístupu firem, které přestaly odkládat opravy, nárůst a stárnutí vozového parku i elektronizace automobilů.

Do dvou let zvažuje koupi auta 45 % Čechů

Úvěry | 14. Duben 2014 - 9:00 | Markéta Dvořáčková, Equa bank

Půjčka u prodejce aut může vůz výrazně prodražit. Koupit auto plánuje v následujících dvou letech 45 % Čechů, v průměru za něj utratí 180.000 korun. Dvě třetiny dotazovaných přitom auto chtějí zaplatit úplně nebo částečně z vlastních úspor, čtvrtina si na něj plánuje půjčit od banky, čtvrtina přímo u prodejce. Úvěr přímo u prodejce přitom může koupi auta předražit o několik desítek tisíc korun. Vyplynulo to z březnového průzkumu Equa bank. Proto Equa bank uvádí na trh nový úvěr – AutoPůjčku s nízkou úrokovou sazbou od 7,9 % a bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Equa bank prodlužuje 0,2% slevu na hypotéky!

Hypotéky | 11. Duben 2014 - 12:29 | Markéta Dvořáčková, Equa bank

Hypotéky u Equa bank začínají již na sazbě od 2,39 % p.a. Equa bank prodlužuje akční slevu na hypotéky až do 12. května 2014. Každý, kdo do této doby podepíše u Equa bank žádost o hypotéku a do 26. května uzavře Smlouvu o hypotečním úvěru, získá 0,2% slevu z úrokové sazby jakéhokoliv typu hypotečního úvěru.

Slavia pojišťovna uvádí od 1. dubna 2014 na trh nový produkt v oblasti autopojištění

Neživotní pojištění | 11. Duben 2014 - 11:07 | Radek Václavík, Slavia pojišťovna

Reaguje na nový občanský zákoník, který posiluje právní postavení poškozených. Slavia pojišťovna přichází v Česku s atraktivní novinkou v oblasti autopojištění. Od dubna 2014 nabízí svým klientům Autopojištění s odpovědností. Tento na českém trhu ojedinělý produkt v sobě spojuje povinné ručení a pojištění občanské odpovědnosti. Výhodou produktu je, že za minimální příplatek získáte k povinnému ručení komplexní krytí, kromě již zmíněné obecné odpovědnosti i cestovní Europojištění a pojištění pokut. Na jedné straně budete chráněni před odpovědností za škody, které někomu způsobíte za volantem svého vozu. Na straně druhé budete kryti i před škodami, které zaviníte v běžném životě.

Zuno zjednodušilo refinancování, má jen tři sazby

Úvěry | 10. Duben 2014 - 10:44 | Lukáš Tomis, ZUNO Bank

Online banka Zuno, jediná banka bez fyzických poboček v Česku, zjednodušila refinancování úvěrů. Informuje o tom v nové televizní kampani, která startuje 7. dubna. V rámci akce „Výměna půjček“ zákazníkům nabízí tři základní úrokové sazby podle výše starého úvěru. Klienti proto vždy dopředu vědí, s jakým úrokem můžou počítat, ušetřit můžou celkem až 21 000 korun.

Celkem: 20375