Zprávy

Přidejte se k největší soutěži o "finanční miss"

5. listopadu 2015 - 12:51 | DV
Který finanční produkt má letos nejhezčí křivky? Který toho nejméně sní nebo nejvíc vydělá? Podělte se o své zkušenosti a dejte hlas tomu nejlepšímu na webu www.zlatakoruna.info v největší anketě svého druhu. Pomozte svému favoritovi a sami se zapojte do soutěže o zajímavé ceny.

V roce 2015 nejčastěji způsobovali nehody řidiči z Prahy a Ostravy, nejméně často byli viníky m …

Životní pojištění | 12. února 2016 - 12:28 | DV

S největším procentem zaviněných nehod stanuli v čele tradičního žebříčku ČSOB Pojišťovny podle okresů za uplynulý rok 2015 motoristé z Prahy a Ostravy. Na opačném pólu tabulky figurují řidiči z okresů Žďár nad Sázavou, Třebíč a Havlíčkův Brod. Vyplývá to z ČSOBP Indexu, kterým ČSOB Pojišťovna dlouhodobě sleduje, jak se liší frekvence pojistných událostí z povinného ručení u řidičů osobních aut z jednotlivých okresů republiky.

Fio banka má 570 000 klientů a připravuje novinky

Hypotéky | 11. února 2016 - 11:54 | DV

Fio banka se v roce 2015 stala střední bankou a získala více než 110 000 klientů. Její služby bez poplatků nyní využívá 570 000 osob, pro které chystá několik novinek, například pojištění hypoték či službu 3D Secure.

Nadělte si k Valentýnu skvělé bankovní služby, UniCredit Bank připravila zvýhodněnou paletu pro …

Úvěry | 10. února 2016 - 12:28 | DV

Měsíc zamilovaných je v UniCredit Bank ve znamení skvělých nabídek – 25% slevy na vstupních poplatcích u jednorázových či pravidelných investic nebo až 20% slevy z úroku na PRESTO Půjčce. Zamilovat se klienti mohou i do U konta s bezplatnými výběry z bankomatů na celém světě. V únoru ho získají na půl roku zcela zdarma bez jakýchkoli podmínek. Stačí do konce měsíce navštívit kteroukoliv pobočku UniCredit Bank nebo bankovní e-shop.

UniCredit Bank ve spolupráci s Ergo pojišťovnou poskytne cestovní pojištění s vysokými pojistný …

Neživotní pojištění | 9. února 2016 - 12:12 | DV

UniCredit Bank a ERGO pojišťovna společně připravily exkluzivní nabídku cestovního pojištění. Novinka nabízí vysoké pojistné limity do 10.000.000 Kč, atraktivní cenu od 13 Kč na den a řadu zajímavých krytí, platí pro nové i stávající klienty. Od nového roku si tak mohou zájemci cestovní pojištění sjednat i na stránkách UniCredit Bank. Za příznivé ceny si mohou sjednat nejen klasické pojištění léčebných výloh, ale také si pojistit psa, kočku či jiné domácí zvíře.

Účelové hypoteční úvěry

Úvěry | 8. února 2016 - 10:51 | Ing. Zbyněk Kalabis, BIVŠ, a.s. Praha

Účelový hypoteční úvěr je dlouhodobý úvěr na investice do nemovitostí, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti určité hodnoty.

Paul Stanfield: "Mezera v poradenství" není nevyhnutelná

5. února 2016 - 13:35 | DV

Revoluce v poradenství se ve Velké Británii odehrála už před pár lety. O jejích dopadech se můžeme dohadovat, jeden fakt je ale neoddiskutovatelný. Vznikla tzv. „advisory gap“, tedy mezera, do které spadli klienti, u nichž se poradcům nevyplatí nabízet své služby. Podle Paula Stanfielda z FECIF to ale není nevyhnutelné zlo a náprava je jednoduchá. Problém je spíš to, že jsme si zvykli dělat všechno složitě.

Do regionů poputuje díky Eře šest milionů korun

Účty | 4. února 2016 - 10:37 | DV

Třetí ročník grantového programu Era pomáhá regionům předčil všechna očekávání – příspěvky od individuálních dárců se dotkly hranice neuvěřitelných tří milionů korun, Era přidala další tři miliony. Do regionů tak neziskovým organizacím putuje na veřejně prospěšné projekty téměř šest milionů korun.

500 korun za každý den strávený v nemocnici místo na lyžích

Životní pojištění | 3. února 2016 - 8:55 | DV

Za každý den hospitalizace pětistovku – to je nový benefit, který do 15. 4. 2016 nabízí Česká pojišťovna k životnímu pojištění Můj život. Pojistné plnění bude poskytnuto při hospitalizaci následkem úrazu nejen v nemocnicích, ale také při následné péči v rehabilitačních ústavech, lázeňských léčebnách či v ozdravovnách. Pojištění je platné nejen na území České republiky, ale pokrývá celou Evropskou unii a další evropské země. Vztahuje se i na zranění, která se stanou v souvislosti s teroristickým útokem. Tím Česká pojišťovna vychází vstříc poptávce zákazníků a reaguje na aktuální dění ve světě.

Celkem: 21157