Zprávy

O čem vypovídají výsledky prestižní ceny Novinka roku v soutěži ZLATÁ KORUNA?

21. října 2014 - 9:00 | František Štainc, Zlatá koruna
Novinku roku vyhlašovala Zlatá koruna letos již poosmé. Tato cena přitahuje zvláštní pozornost. Na rozdíl od ostatních kategorií jako jsou účty, hypotéky atd., které se hodnotí samostatně, pro přihlášené novinky žádné omezení neplatí. Soutěží mezi sebou produkty různé provenience. O to je tento pohled zajímavější.

Nejlepší obsluhu při prodeji hypoték má Raiffeisenbank

Hypotéky | 23. října 2014 - 14:46 | DV

Společnost Market Vision provedla průzkum, v němž potvrdila silnou pozici Raiffeisenbank, která byla vyhodnocena jako banka s nejlepší klientskou obsluhou v oblasti hypoték. V průzkumu společnosti Market Vision získala nadprůměrné hodnocení především v kvalitě prodejců a připravenému návrhu řešení pro klienta.

Air Bank hlásí, jaké účty v září a v říjnu září a čí hvězda pohasla

Účty | 23. října 2014 - 14:43 | DV

Air Bank porovnala sazby ve světě spořicích účtů ostatních bank a jasně podle ní přední příčku vede Sberbank s úrokem 1,63 % ročně. Druhé místo získala Air Bank společně s Expobank. Expobank je nedávno přejmenovaná LBBW bank, která změnila jméno společně se svým vlastníkem. Třetí příčka patří hned třem bankám. O bronz se dělí Equa Bank, Poštovní spořitelna a Wüstenrot.

ČSOB přináší do Česka předplacenou kartu bez nutnosti vlastnit bankovní účet

Karty | 22. října 2014 - 13:02 | DV

Díky ČSOB mohou firmy svým zákazníkům nabízet plnohodnotné karty, k nimž nejsou potřeba účty. ČSOB vyvinula unikátní platformu, díky které mohou firmy svým zákazníkům dávat vlastní platební karty. Prvním klientem ČSOB v této oblasti je síť vybraných prodejen COOP. Předplacené karty, které v západní Evropě a USA rychle nabývají na popularitě, cílí především na lidi, kteří se nechtějí vázat.

Allianz pojišťovna s nastupující topnou sezónou upozorňuje na její nebezpečí

Neživotní pojištění | 22. října 2014 - 10:37 | DV

Allianz pojišťovna v posledních letech ročně eviduje kolem 500 požárů s mnohasetmilionovými škodami. V loňském roce zaznamenala 536 požárů s celkovou škodou téměř 350 milionů korun a letos je už registrováno dalších 467 případů. A kritické zimní měsíce jsou teprve před námi.

Vyhněte se inflaci hypotékou s garantovanou sazbou 2,29 % až na 10 let od České spořitelny, nab …

Hypotéky | 21. října 2014 - 12:31 | DV

Česká spořitelna nabízí klientům sjednání hypotéky s garantovanou sazbou 2,29 % s fixací na 5 ale také až na 10 let. Účinným opatřením proti inflaci je právě fixace nízkoúročených hypoték na dlouhou dobu. Nabídka platí od 20. října do 30. listopadu 2014 a poběží ve všech pobočkách České spořitelny. Týká se jak nových hypoték, tak i refinancovaných hypoték z jiných bank.

Startuje přenosný terminál mPOS od ČSOB a Ery pro živnostníky

Karty | 20. října 2014 - 16:32 | DV

ČSOB a Era ve spolupráci s O2 zavádí komerční provoz přenosného platebního terminálu. Jedná se o novinku na českém trhu, která pomůže živnostníkům a obchodníkům zjednodušit platební styk se zákazníky i celkovou správu jejich financí. Z pilotního do komerčního provozu plynule přechází zhruba více než 500 podnikatelů. Zájem o mobilní platební terminál stále roste.

Osmý ročník Zlatá koruna GOLF CUP 2014

20. října 2014 - 16:22 | DV

Zlatá koruna GOLF CUP 2014 úspěšně zakončil již 12. ročník soutěže finančních produktů Zlatá koruna. Golfový turnaj se po osmé stal vyvrcholením soutěže a v prvé řadě poděkováním top managementu finančních společností, členům Finanční akademie a partnerům, kteří se podílejí na úspěšné tradici soutěže. Turnaj se uskutečnil v rezortu Prague City Golf na Zbraslavi.

UniCredit Bank představuje výjimečnou nabídku v oblasti spotřebitelského financování

Úvěry | 17. října 2014 - 15:56 | DV

Od poloviny října mohou klienti při převedení půjčky do UniCredit Bank ušetřit až 30 % na měsíční splátce při zachování stejné doby splatnosti. Navíc jako bonus na ně čeká možnost získat nový smartphone zdarma. K vyřízení půjčky přitom stačí jediná návštěva pobočky a nebo bankovního e-shopu.

Celkem: 20725