UniCredit Shop

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelUniCredit Bank
Stránky produktu u poskytovatelehttp://www.unicreditshop.cz
Okruh uživatelů

fyzická osoba starší 18-ti let

Distribuční kanály

www.unicreditshop.cz

Základní charakteristika

První skutečný bankovní eshop v České republice, který nabízí online:
- Spotřebitelskou PRESTO Půjčku
- Převedení nebo sloučení stávajících úvěrů, kreditních karet a kontokorentů
- Novou hypotéku
- Refinancování hypotéky kompletně online
- Založení účtu U konto, U konto PREMIUM nebo DĚTSKÉ konto
- Založení Spořicího účtu PRIMA nebo programu DUET PLUS kombinujícím termínovaný vklad s garantovaným výnosem a investici

Výhody/bonusy

Klienti především šetří svůj čas i náklady. Sjednání nových produktů prostřednictvím e-shopu netrvá déle než několik minut, vše je vyřízeno, aniž by klient musel fyzicky navštívit pobočku. Služba je k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Klienti u některých produktů získají ihned či druhého dne zpětnou vazbu o poskytnutí půjčky či optimalizace. Navíc je bankovní e-shop dostupný všem, kteří mají omezenou mobilitu či jiný hendikep a z pohodlí svého domova mohou požádat a u vybraných produktů vše vyřídit bez návštěvy pobočky. UniCredit Bank tak vychází vstříc všem klientům. U produktů, které vyžadují individuální péči tj. hypotéky a refinancování hypoték, si klienti přes e-shop mohou jednoduše sjednat schůzku na vybrané pobočce, kde mají maximální komfort a hypoteční profesionály, kteří klientovi "ušijí řešení na míru".

Konkurenční výhody

UniCredit Bank na svém prvním bankovním e-shopu v ČR nabízí nejširší portfolio bankovních produktů prodávaných online na českém trhu.

Novinky

UniCredit Shop od září 2015 umožňuje jednoduché a pohodlné refinancování hypotéky kompletně online. Klient ve webové aplikaci bezpečně zadá veškeré potřebné údaje a nahraje potřebné dokumenty (stačí je naskenovat či vyfotit mobilem). Jeho žádost schválíme expresně do 2 dnů. Na pobočku stačí jen přijít podepsat připravenou smlouvu.

Technické požadavky

Zařízení s připojením k internetu a nainstalovaný internetový prohlížeč.

Poznámka

Podobně jako u internetového bankovnictví, tak také e-shop splňuje nejvyšší standardy v oblasti zabezpečení všech osobních údajů a dokladů. Veškeré informace jsou chráněny několikastupňovým systémem šifrování přes SSL certifikát, které odpovídá nejmodernějším trendům na poli elektronických transakcí. Bezpečnostní systém pravidelně monitoruje a vyhodnocuje podezřelé transakce například mnoho zadání z jedné IP adresy, na které jsou ihned upozorněni pracovníci banky, proto nemůže dojít ke zneužití služby nebo získat produkt jménem jiné osoby, než je skutečný žadatel.

GSM Banking

Internet Banking

Telebanking

Homebanking

PDA Banking

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.