AUTOPILOT Asistent ČSOB Leasing

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Leasing
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.csobleasing.cz/lide/produkty/autopilot-asistence
Základní charakteristika

Klienti, jejichž partnerem financování vozu je ČSOB Leasing, mohou využívat nadstandarní služby AUTOPILOT asistence. Ta klientům pomůže v případě potíží na cestách, poruchy jejich vozidla či jiné nestandardní situace. Tato služba má podporu ze strany mobilní aplikace, která je zdarma ke stažení na Google Play pod názvem ČSOB Leasing Asistent.

V rámci aplikace je možné zdarma přivolat pomoc a také jednoduše velmi přesně určit polohu nepojízdného vozidla.
Mobilní aplikace poskytuje aktuální dopravní informace (informace o dopravních uzavírkách a nehodách). Uživatelé zde naleznou důležité aktuální turistické informace o právech a povinnostech cestujících do zahraničí, a to jak vozem, tak jinou dopravou. Turistické informace (od základních info o rozloze země, počtu obyvatel, měny, vstupních formalit, možnosti přepravy v zemi, ubytování či dovozové informace, po celní a dopravní předpisy) poskytují detailní přehled u více než 40 zemí a jsou pravidelně aktualizovány.

Pro zákazníky ČSOB Leasing mobilní aplikace zahrnuje rychlou volbu volání asistenční služby, resp. využívání asistenčních služeb AUTOPILOT. Autopilot asistence uživatelům zajišťuje:
- telefonickou pomoc na cestách v ČR i v zahraničí 24 hodin denně 365 dní v roce, včetně tlumočnických služeb při jednání s orgány veřejné správy v zahraničí;
- předání vzkazu blízké osobě v krizové situaci;
- zprostředkování právní pomoci v zahraničí;
- osobní odbornou pomoc mechanika na místě nepojízdného vozu, např. při defektu pneumatiky, zamrznutí paliva, ztráty klíče;
- odtah do nejbližšího servisu zdarma a zároveň okamžité přistavení náhradního vozidla;
- přistavení a zapůjčení náhradního vozu na celém území ČR až na 3 dny zdarma.

Konkrétní příklady situací pro využití AUTOPILOT asistence:
- nedostatek/záměna/zamrznutí paliva
- defekt pneumatiky
- zalomení/ztráta klíče
- porucha zařízení tvořícího povinné
- vybavení vozu pro jeho provoz (např. stěračů předního skla, bezpečnostních pásů, předepsaných vnějších světel,...)
- nepojízdnost vozidla v důsledku zásahu třetích stran (např. vandalismus, pokus o krádež vozidla nebo jeho části, rozbití oken,...)
- poškození zvířectvem
- ztráta/odcizení registrační značky,
- nehoda/havárie.

Služby Autopilot asistence je možné čerpat opakovaně, jejich rozsah se řídí Obecnými podmínkami AUTOPILOT asistence.
Autopilot asistence je od října 2016 automatickou – vrozenou službou v rámci financování ČSOB Leasing. Získávají jí všichni noví klienti k financování osobního vozidla produkty ČSOB Leasing úvěr nebo finanční leasing na dobu 24 měsíců.

Výhody/bonusy

Aplikace ČSOB Leasing Asistent je dostupná zdarma na Google Play a využívat jejích základních funkcí může kdokoliv.

Funkce dostupné všem uživatelům aplikace:
Mobilní aplikace jednoduše určí polohu nehody, poruchy. V rámci aplikace je možné zdarma přivolat pomoc. Zdarma jsou dostupné online informace o nehodách a uzavírkách. K nalezení jsou i informace o nejbližších servisních místech vozidel, vč. pneuservisů.
Zdarma v aplikaci uživatel najde i aktuální turistické informace o jednotlivých zemích od popisu země (rozloha, počet obyvatel či měna dané země), praktických informacích od vstupních formalit, možnosti přepravy v zemi, ubytování či dovozové informace, po celní a dopravní předpisy.

Klientům ČSOB Leasing, kteří využívají produkty ČSOB Leasing úvěr či finanční leasing od října 2016, je navíc podporou při poskytnutí služeb AUTOPILOT asistence. AUTOPILOT asistence znamená pomoc na cestách 24 hodin denně na 24 měsíců od data uzavření smlouvy o financování osobního vozidla. Je oporou klientům, jejichž vůz se stane nepojízdným, nejen z důvodu poruchy, havárie, vandalismu ale i z VLASTNÍHO ZAVINĚNÍ.

Poznámka

Komplexní služba financování vozidla ČSOB Leasing klientovi nabízí:
- z pohodlí domova spočítat orientační úvěrové auto splátky na webové kalkulačce;
- při sjednání smlouvy na vybraný vůz namodelovat financování dle svých představ (flexibilní výše akontace, délka splácení, odklad splátek), včetně úrokové sazby od 3,6%!;
- spolehnout se na kvalitní pojištění v průběhu financování, příp. v nestandardních situacích využít poradenství odborným týmem likvidací
pojistných událostí;
- on-line sledovat např. průběh splácení a s ČSOB Leasing komunikovat a své požadavky podávat přes webový portál E-leasing;
- stáhnout si a využívat mobilní aplikaci ČSOB Leasing Asistent, která obsahuje informace o aktuální dopravní
situaci, turistické informace, opakovaně využívat odbornou pomoc na cestách v krizových situacích po dobu 24 měsíců od data sjednání smlouvy o financování.

Základní informace

Systém

Smartphone (Android)

------
Systém - poznámka

Mobilní aplikace je k dispozici ke stažení na Google Play.

Dostupnost aplikace

zdarma pro klienty

Dostupnost aplikace - poznámka

Základní funkce aplikace může využívat kdokoliv. Pro klienty ČSOB Leasing jsou připraveny asistenční služby.

Poplatek za zřízení (Kč) 0,00

Transakce

Obsluha produktů

Aplikace stavebních spořitelen

Aplikace pojišťoven

Asistenční služba

ano

Dopravní zpravodajství

ano

Ukázky

PřílohaVelikost
letak_autopilot.pdf305.33 KB