Flexibilní operativní leasing

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Leasing
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.csobleasing.cz/operativni-leasing
Okruh uživatelů

Primárně podnikatelé a právnické osoby

Distribuční kanály

Přímá nabídka zákazníkům, v místě prodeje u dealerů/dodavatelů

Základní charakteristika

Produkt zabezpečuje klientům moderní způsob zajištění jejich mobility, kdy starosti s řešením vstupní investice a starostlivosti o svůj vůz/vozový park (auta do 3,5t) můžou plně přenechat na ČSOB Leasing. Klient tak může ušetřit až 75% administrativy spojených s nákupem a provozováním vozu co mu umožní víc se soustředit na svou hlavní činnost.

Produkt při plném využití volitelných služeb a uzavřené kalkulaci nabízí možnost maximálně bezstarostného nájmu vozu, kdy klient hradí měsíčně jednu splátku nájmu, ve které má pokryté náklady za komplexní starostlivost svého vozového parku. Splátky jsou v tomto případě fixní, a klient tak může jednoduše plánovat své cash flow.

Záleží jen na klientovi, jak si produkt poskládá a které z námi nabízených služeb využije. Na výběr má celou řadu služeb, které mu ulehčí starostlivost o svůj vůz/vozový park:
• Údržba a servis vozu - záruční i mimozáruční servisy v ceně produktu
• Pneuservis – zajištění sezónních pneumatik, jejich přezutí i uskladnění
• Tankovací karta – získání zajímavé slevy na palivo a realizované náklady na pohonné hmoty jsou součástí pravidelné fakturace
• Pojištění vozidla – komplexní pojištění, exkluzivní pojistné sazby, realizace likvidace pojistných událostí
• GPS a kniha jízd - evidence soukromých a služebních kilometrů a monitoring vozu
• Silniční asistence – non stop pomoc řidičům po celé Evropě
• Náhradní vozidlo – zajištění trvalé mobility klientů, náhradní vůz do 2 hodin od nahlášení
• Dálniční poplatky – zajištění služby a rozložení jejich nákladů do splátek

Základní produkt v sobě již obsahuje povinné poplatky za registraci vozu, rádio či silniční daň.

Součástí produktu je i možnost nastavení elektronické fakturace (včetně možnosti datové věty) nebo přístup do informačního portálu eLeasing. Prostřednictvím eLeasingu má klient přehled o provozních nákladech svých pronajatých vozů či celém vozovém parku, které může použít k jejich zefektivnění.

Jako doplňková služba je k dispozici Pick up servis, kterou klient může využít při odvoz a vrácení vozu do servisu/pneuservisu nebo pro vrácení vozu na konci operativního leasingu.

Záleží jen na klientovi, jaký typ kalkulace operativního leasingu si vybere, tj. otevřenou, polo-otevřenou nebo uzavřenou kalkulaci. Dle vybrané varianty, klient může přenechat starosti ohledem zůstatkové hodnoty vozu, celkových nákladů na standardní servis nebo pneuservis na ČSOB Leasing (u uzavřené varianty klient hladí jen fixní měsíční splátku a tyto položky se nevyúčtovávají, nevznikají mu z nich dodatečné náklady).

Vůz/vozový park není ve vlastnictví klienta (tj. není v majetku klienta), je mu jen dlouhodobě vypůjčen.

Výhody/bonusy

Pronajatý vůz je dle klientova výběru

Nepotřebuje žádnou vstupní investici – pro nákup vozu klienti nepotřebují žádnou akontaci a volné finanční prostředky mohou použít pro rozvoj své firmy.

Snížení nákladů na provoz autoparku - využití velkoodběratelských slev ČSOB Leasingu při nákupu vozu nebo při servisu a pneuservisu. Klientem vybraný model vozu nakoupíme levněji než běžný zákazník. Slevy, které ČSOB Leasing jako velkoodběratel získává od svých partnerů, přenáší na klienta. A obdobně je tomu i u servisu a pneuservisu.

Jednoduchá pravidelná obměna vozového partu - prostřednictvím operativního leasingu klienti mohou realizovat jednoduchou pravidelnou obměnu vozového parku spojenou s možnou modernizace, přechodem na nové typy motorizací, pohonů či značek vozidel. Vedle samotné image klienta, který díky obměnám a servisu využívá moderní a bezpečné vozy ve výborném stavu, přináší i bezstarostné ukončení operativního nájmu, kdy odevzdáte starý vůz a hned odjede ve zcela novém.
Vše kolem vašeho vozového parku obstará jedna faktura s měsíční periodicitou.

Garantované náklady na autopark pro lepší plánovaní Cash flow - U varianty Full servis leasing klient neřeší starosti se zůstatkovou hodnotou (kterou garantujeme) a náklady za servis a pneuservis.

Kompletní řešení pojistných událostí – klient jen nahlásí událost

Zvýšení mobility a uživatelského komfortu pro řidiče - celorepubliková síť servisních partnerů, širší možnosti technické asistenční služby

Konkurenční výhody

Na míru šité řešení dle potřeb klienta.

Parametry podmínek FSL lze v průběhu smlouvy flexibilně měnit - kdykoliv v průběhu smlouvy se tak můžeme s klientem domluvit na změně délky nájmu, změně výše limitu kilometrů, změně služeb.

Možnost pick up servisu u vrácení vozu – klient nám nemusí přistavovat vůz na naše odběrné místa, sjednaná společnost to vyřídí za něj.

Ve 100 % případů vrácených vozidel byla dosažena shoda s nájemcem o stavu vráceného vozidla.

ČSOB Leasing je členem skupiny ČSOB a tak můžete mít všechny bankovní, finanční a pojišťovací služby pod jednou střechou.

Novinky

S vybranými obchodními partnery spolupracujeme na speciálním produktovém nastavení, kdy partner se zavazuje realizovat odkup vozu po konci operativního leasingu za ním daných podmínek a my tak dokážeme klientům nabídnout ještě atraktivnější produkt: délka nájmu již od 12 měsíců, nižší měsíční splátky pro klienta a speciální podmínky závěrečného vyúčtování (normy nadstrardního opotřebení a vyúčtování km). Na oplátku partner si tak zabezpečuje zajímavé ojeté vozy, s kterými dále obchoduje nebo využívá pro svou potřebu.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Parametry

Osobní automobily

ano

Ojetá vozidla

ano

Minimální doba (měsíce) 12,00
Maximální doba (měsíce) 60,00
Možnost fixních splátek

ano

Doprovodné služby a bonusy

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.