ČSOB AUTOPŮJČKA Speed: Zelená Vaší Komplexní Mobilitě!

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Leasing
Stránky produktu u poskytovatelehttp://www.csobleasing.cz
Počet uživatelů 35.000,00
Okruh uživatelů

Čeští podnikatelé, spotřebitelé (včetně handicapovaných) živnostníci i střední a velké společnosti, včetně veřejného sektoru.

Distribuční kanály

V nabídce multi - kanálově (napřímo vlastní pobočkovou sítí, přes distribuční sítě mateřské společnosti ČSOB, prostřednictvím třetích stran (autodealeři) a také nově přes www), protože záleží na tom, aby ji klienti našli vždy v místě, kde ji očekávají nebo potřebují.

Základní charakteristika

Účelový kombinovaný (balíčkový) finanční produkt, který se skládá z účelového úvěru/půjčky nebo finančního leasingu na pořízení nového nebo ojetého osobního nebo užitkového automobilu, elektromobilu či motocyklu + komplexního autopojištění ve splátkách + otevřených doprovodných služeb mobility.

ČSOB Autopůjčka umí jednoduše naplnit potřebu pořízení vozidla, ať už si klient potřebuje pořídit nový nebo ojetý vůz i ekologický, za výhodných podmínek a včetně adresného, na míru padnoucí pojištění* ve splátce.

V rámci ČSOB Autopůjčky získá klient řadu doprovodných služeb. Např. dotační poradenství nebo online náhled na svou smlouvu a důležité informace o jejím průběhu v portálech ČSOB eLeasing či ČSOB CEB.

V rámci Autopůjčky je nabízeno klientům komplexní pojištění* - pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla s limity až 201/201 mil. Kč pro škody na zdraví a majetku, havarijní pojištění, nebo pojištění na vybraná pojistná rizika: pojištění GAP, široké asistenční služby a další možná doplňková připojištění.

*ČSOB Leasing umí nově nabídnout zákazníkovi v rámci produktu Autopůjčka on-line určení sazby pojištění vozidla na míru, které zohledňuje, jaké má vozidlo, kde a jak s ním jezdí či bude jezdit, má-li či nemá-li často pojistné události a další parametry důležité pro správné určení ceny pojištění. ČSOB Leasing tak ve spolupráci s ČSOB Pojišťovací makléř uvedl na trh jako první mezi leasingovými společnostmi pojištění financovaných automobilů na míru ve splátkách.

Nové řešení pracuje až s 20 sazbotvornými údaji. Patří mezi ně, mimo jiné, věk řidiče, region či konkrétní typ vozidla. Adresné/segmentované pojištění je určeno pro fyzické osoby, podnikatele i firmy a ČSOB Leasing jej sjednává u ČSOB Pojišťovny a dalších tří renomovaných českých pojišťoven.

Autopůjčka je unikátní pro své vlastnosti. Autopůjčka obsahuje:
- Výhodnou úrokovou sazbu
- Komplexní sestavu všech druhů pojištění nadstandardního rozsahu, včetně možnosti sjednání velkého množství doplňků a včetně možností kompletní segmentace a nastavení pojistky dle konkrétního klienta (věk, bydliště, škodní průběh atd.)
- Flexi splátku s možností předčasného splacení bez sankcí po 12 měsících
- Slevu na služby Autopůjčovny ČSOB Leasing
- Možnost financování ojetých vozidel s alternativními pohony za stejně výhodných podmínek jako u nových při platnosti tovární záruky na trakční baterie
- Všechny výhody, které se váží k provozu vozidel s alternativními palivy (daňové úlevy, možnosti parkování ve městech, výhodnější dálniční provoz)
- Umožňuje vstoupit do světa benefitů a výhod skupiny ČSOB

ČSOB Leasing se Autopůjčkou snaží klientům pomoci prorazit cestu k jejich jednoduššímu podnikání a mobilitě příznivé k životnímu prostředí tak, aby odpovídala jejich potřebám.
Produkt také usnadňuje financování širokého spektra bezemisních a nízkoemisních vozidel – od elektrického pohonu přes všechny druhy hybridních vozů až po CNG - a myslí i na budoucnost v podobě pohonu vodíkovým článkem.

Výhody/bonusy

Produkt umí jednoduše naplnit potřebu pořízení nového nebo ojetého vozidla, elektromobilu či motocyklu jakékoliv značky či modelu, včetně vozidel sportovních.

Ať už si klient potřebuje pořídit nový nebo ojetý vůz i ekologický, za výhodných podmínek a včetně on-line adresného pojištění* ve splátce klientovi na míru.

Vzhledem k multikanálovosti produktu, ji klient získá, na kterémkoliv místě, které jej napadne nebo ji bude potřebovat (u dealera, na pobočce banky, leasingové společnosti, u zprostředkovatele či finančního poradce, na webu…).

Autopůjčka je výhodná pro své vlastnosti. Obsahuje:
- Výhodnou úrokovou sazbu
- Komplexní sestavu všech druhů pojištění nadstandardního rozsahu, včetně možnosti sjednání velkého množství doplňků a včetně možností kompletní segmentace a nastavení pojistky dle konkrétního klienta (věk, bydliště, škodní průběh atd.)
- Flexi splátku s možností předčasného splacení bez sankcí po 12 měsících
- Slevu na služby Autopůjčovny ČSOB Leasing
- Možnost financování ojetých vozidel s alternativními pohony za stejně výhodných podmínek jako u nových při platnosti tovární záruky na trakční baterie
- Všechny výhody, které se váží k provozu vozidel s alternativními palivy (daňové úlevy, možnosti parkování ve městech, výhodnější dálniční provoz)
- Umožňuje vstoupit do světa benefitů a výhod skupiny ČSOB
- Dotační poradenství nebo online náhled na svou smlouvu a důležité informace o jejím průběhu v portálech ČSOB eLeasing či ČSOB CEB.

*Výhody pojištění ve splátkách v rámci Autopůjčky od ČSOB Leasing:
• náklady na pojištění jsou zahrnuty do měsíčních splátek (klient provádí pouze jednu platbu na úhradu financování i pojištění);
• roční pojistné je rozloženo do 12 měsíčních splátek (klient není nucen uhradit pojištění jednorázově);
• je garantováno u havarijního pojištění s fixním pojistným stejnou výši pojistného po celou dobu trvání zákaznické smlouvy;
• sjednání pojištění ve splátkách je rychlé a komfortní, klient okamžitě získá zelenou/bílou kartu a veškeré potřebné dokumenty k pojištění;
• klient získá komplexní rozsah pojistného krytí, který je oproti individuální pojistné smlouvě zpravidla nadstandardní; a nově
• získá výhodné sazby pojištění přizpůsobené jeho osobnímu profilu.

Pojištění je nadstandardní:
• Náhradní vozidlo až na 15 dní.
• Pojištění skel vozidla po celou dobu financování.
• Pojištění GAP po celou dobu financování.
• Úrazové pojištění s nadstandardními limity plnění.

FLEXI SPLÁTKA: Jedinečný nástroj, který klientovi umožní řídit a optimalizovat výši splátek podle jeho potřeb. Sám si volí, zda využije komfortní zónu pravidelného splácení nebo zónu dynamickou. Po 12 měsících řádného splácení smlouvy má pak celou řadu možností, jak ve splácení pokračovat. Změny způsobu splácení jsou bez poplatku!
• Volitelný odklad jedné až tří splátek, a to bez prodloužení trvání smlouvy.
• Jednorázové doplacení jistiny.
• Možnost mimořádné splátky ve zvolené výši.

Adresné pojištění:
Od počátku 2020 ČSOB Leasing umí nově nabídnout zákazníkovi v rámci produktu Autopůjčka u pojištění ve splátkách on-line určení sazby pojištění vozidla na míru, které zohledňuje, jaké má vozidlo, kde a jak s ním jezdí či bude jezdit, má-li či nemá-li často pojistné události a další parametry důležité pro správné určení ceny pojištění. Řešení pracuje až s 20 sazbotvornými údaji. Patří mezi ně, mimo jiné, věk řidiče, region či konkrétní typ vozidla.

Navíc MEDICAL PROGRAM:
V případě, kdy je zákazník zároveň lékařem nebo zdravotnickým zařízením, pak může využít zvýhodněných podmínek schvalování v programu MEDICAL (vozidla do 1,5 mil. CZK a dvou let stáří bez dokládání příjmů, do 2 mil. CZK financujeme bez nutnosti doložení příjmů až 90% ceny vozidla včetně DPH).

Navíc možnost využít služeb Autopůjčovny: zajímavá služba navíc v případě potřeby krátkodobé mobility.
Své si v nabídce najde klient citlivý na cenu či naopak citlivý na nadstandard, ale také vyznavač tzv. středních cest. I pro klienty, s unikátní potřebou umí Autopůjčovna „something special“. Např. zapůjčení elektromobilu.

Konkurenční výhody

Výborný poměr cena/výkon/rozsah služeb.

Navíc: Autopůjčovna ČSOB Leasing
Klient může využít nové služby ČSOB Leasing – Autopůjčovny ČSOB Leasing. K dispozici jsou osobní vozy všech tříd, včetně užitkových dodávek.
Ceník Autopůjčovny ČSOB Leasing je pro klienty atraktivní.

Informace o Autopůjčce má zákazník k dispozici na zákaznickém portále eLeasing, který je dostupný i z jeho elektronického bankovniczví ČSOB.

Navíc bohaté služby skupiny ČSOB, včetně možnosti využití app ČSOB Do Kapsy.

Novinky

STP proces: nově v rámci schvalování klientů společnost využívá řadu automatizovaných činností/procedur ČSOB a její vyspělé infrastruktury jako službu.

Služba urychluje celkový proces poskytnutí produktu klientům (SPEED TIME TO YES).

Segmentované pojištění:
ČSOB Leasing umí nově nabídnout zákazníkovi v rámci produktu Autopůjčka on-line určení sazby pojištění vozidla na míru, které zohledňuje, jaké má vozidlo, kde a jak s ním jezdí či bude jezdit, má-li či nemá-li často pojistné události a další parametry důležité pro správné určení ceny pojištění. ČSOB Leasing tak ve spolupráci s ČSOB Pojišťovací makléř uvedl na trh jako první mezi leasingovými společnostmi pojištění financovaných automobilů na míru ve splátkách.
Řešení urychluje celkové sjednání pojištění a přináší lepší klientský zážitek, pokud si pořídí své nové vozidlo s pomocí produktu Autopůjčka od ČSOB Leasing.
Nové řešení pracuje až s 20 sazbotvornými údaji. Patří mezi ně, mimo jiné, věk řidiče, region či konkrétní typ vozidla.

Zelená varianta ČSOB Autopůjčky = Zelená Vaší mobilitě!
ČSOB Leasing přišel s novým produktem pro všechny, kteří si chtějí výhodně pořídit nový vůz s alternativním pohonem. Zelená Autopůjčka přináší atraktivní financování ekologických aut. ČSOB tak podporuje zákazníky, kteří chtějí auto šetrnější k životnímu prostředí, než jsou vozy s klasickým pohonem na benzin nebo naftu.

Varianta Opatrovník: společensky odpovědné financování osob handicapovaných.

Medical Program:
Speciální obchodní podmínky pro lékařské profese, a to jak pro samostatné lékaře, tak i pro zdravotnická zařízení.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Úvěrová smlouva

ano

Parametry

Osobní automobily

ano

Ojetá vozidla

ano

Motocykly

ano

Jiné

Také vozidla s výhradně elektrickým pohonem nebo s pomocným pohonem pomocí tzv. range extenderu), hybridů (plug-in hybrid i klasický rekuperační hybrid) a vozidla s pohonem na CNG, vozidla s pohonem vodíkovým článkem všech značek.
Také vozidla s úpravou pro handicapované.

Podmínky uzavření smlouvy

Bez zvláštních omezení dle standardních obchodních podmínek ČSOB Leasing, pro specifické skupiny (handicapované, lékaři, podnikatelé zvýhodněné podmínky v rámci dokladovosti).

Minimální hodnota transakce (Kč) 70.000,00
Maximální hodnota transakce (Kč) 17.000.000,00
Maximální hodnota transakce - Poznámka

bez omezení

Minimální akontace (%) 0,00
Minimální akontace - Poznámka

Akontace od 0% až 70%

Maximální akontace (%) 80,00
Minimální navýšení - Poznámka

Pro handicapované osoby speciální snížená sazba.
V případě financování vozidel s alternativními pohony (Zelená varianta Autopůjčky) extra zajímavé sazby.

Sankce při nesplácení (pevná částka) - Poznámka

Dle smluvní dokumentace, vycházejí ze standardních zákonných limitů.

Minimální doba (měsíce) 12,00
Maximální doba (měsíce) 84,00
Možnost fixních splátek

ano

Možnost pohyblivých splátek

ano

Odložení splátek

ano

Doprovodné služby a bonusy

Doprovodné služby

Ano

Flexi balíček Volitelný odklad jedné až tří splátek jedenkrát během každých 12 měsíců, a to bez prodloužení trvání smlouvy. V období odkladu splátek hradíte pouze náklady na pojištění.

V rámci webové formy nabídka ČSOB Autopůjčky má tato nově rozšířeny funkcionality při zadávání on-line žádostí v rámci WEB rozhraní v distribučním e-sales kanále. Dosavadní řešení je úpravou inovováno o užitečné rozšíření rozsahu sekvenčního zadávání klientských dat v rámci žádosti, která je přehledně rozložená do 7 kroků, kdy aplikace nabírá všechny údaje potřebné pro následné rychlé posouzení žádosti zákazníka o financování a došlo k rozšíření prostředí o technologii Unfinished Forms (UFF), které umožňuje ukládání rozpracovaných žádostí s možností se k takové žádosti vrátit a dokončit je, včetně upload příloh potřebných k posouzení obchodního případu.

Nabídka pojištění

Komplexní autopojištění ve splátkách v Autopůjčce:

Pojištění vozidel:

Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla
- Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla s limity krytí minimálně 50/50 mil. Kč za škody na zdraví a majetku, u vybraných pojišťoven lze sjednat limity krytí až do výše 201/201 mil. Kč. Sjednáním tohoto tzv. povinného ručení v rámci financování ČSOB Leasing získává zákazník zdarma nadstandardní rozsah krytí, včetně například tzv. "přímé likvidace", asistenčních služeb, úrazového pojištění osob ve vozidle, pojištění zavazadel či např. střetu ze zvěří.

Havarijní pojištění vozidel
V rámci havarijního pojištění je komplexní krytí zahrnující:
• Havárie
• Odcizení
• Živel
• Vandalismus
• GAP (na přání zákazníka)
Spoluúčast je vždy volena samotným zákazníkem, ve výši 1% min. 1tis. Kč, 1 tis, Kč, 3%, min. 3 tis. Kč, 5% min. 5tis. Kč, 10% min. 10tis. Kč, 10 tis. Kč.

Doplňková pojištění
K havarijnímu pojištění lze na žádost zákazníka sjednat i další doplňkové připojištění:
• Pojištění skel
• Asistenční služby
• Úrazové pojištění
• Náhradní vozidlo
• Pojištění zavazadel

Další služby v rámci nabídky

Jednorázové doplacení jistiny.
Možnost mimořádné splátky ve vámi zvolené výši.
On-line kontrola průběhu splácení na portálu eLeasing.
V rámci ČSOB Autopůjčky získá klient řadu doprovodných služeb. Např. dotační poradenství nebo online náhled na svou smlouvu a důležité informace o jejím průběhu v portálu ČSOB CEB.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.