ČSOB AUTOPŮJČKA - Zelená Vaší mobilitě!

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Leasing
Stránky produktu u poskytovatelehttp://www.csobleasing.cz
Počet uživatelů 17.000,00
Okruh uživatelů

Spotřebitelé (včetně handicapovaných, podnikatelé - živnostníci i firmy, veřejný sektor

Distribuční kanály

Přímá nabídka zákazníkům, prodej prostřednictvím třetích stran nebo na pobočkách ČSOB

Základní charakteristika

Účelová půjčka na nová i ojetá auta se speciálními podmínkami pro “zelená“ vozidla s alternativním pohonem.
ČSOB Leasing se Autopůjčkou snazší klientům pomoci prorazit cestu k jejich jednoduššímu podnikání a mobilitě příznivé k životnímu prostředí tak, aby odpovídala jejich potřebám. Produkt usnadňuje financování širokého spektra bezemisních a nízkoemisních vozidel – od elektrického pohonu přes všechny druhy hybridních vozů až po CNG - a myslí i na budoucnost v podobě pohonu vodíkovým článkem.
Autopůjčka je unikátní pro své vlastnosti. Produkt obsahuje:
- Výhodnou úrokovou sazbu
- Komplexní sestavu všech druhů pojištění s možností kompletní segmentace a nastavení pojistky dle konkrétního klienta (věk, bydliště, škodní průběh atd.)
- Flexi splátku s možností předčasného splacení bez sankcí po 12 měsících
- Slevu na služby Autopůjčovny ČSOB Leasing
- Možnost financování ojetých vozidel s alternativními pohony za stejně výhodných podmínek jako u nových při platnosti tovární záruky na trakční baterie
- Všechny výhody, které se váží k provozu vozidel s alternativními palivy (daňové úlevy, možnosti parkování ve městech, výhodnější dálniční provoz)

Výhody/bonusy

KOMPLEX Pojištění:
• Náhradní vozidlo až na 15 dní.
• Pojištění skel vozidla po celou dobu financování.
• Pojištění GAP po celou dobu financování.
• Úrazové pojištění s nadstandardními limity plnění.

FLEXI SPLÁTKA: Jedinečný nástroj, který klientovi umožní řídit a optimalizovat výši splátek podle jeho potřeb. Sám si volí, zda využije komfortní zónu pravidelného splácení nebo zónu dynamickou. Po 12 měsících řádného splácení smlouvy má pak celou řadu možností, jak ve splácení pokračovat. Změny způsobu splácení jsou bez poplatku!
• Volitelný odklad jedné až tří splátek, a to bez prodloužení trvání smlouvy.
• Jednorázové doplacení jistiny.
• Možnost mimořádné splátky ve zvolené výši.

SEGMENTOVANÉ POJIŠTĚNÍ:
Od počátku 2020 ČSOB Leasing umí nově nabídnout zákazníkovi v rámci produktu Autopůjčka u pojištění ve splátkách on-line určení sazby pojištění vozidla na míru, které zohledňuje, jaké má vozidlo, kde a jak s ním jezdí či bude jezdit, má-li či nemá-li často pojistné události a další parametry důležité pro správné určení ceny pojištění. Řešení pracuje až s 20 sazbotvornými údaji. Patří mezi ně, mimo jiné, věk řidiče, region či konkrétní typ vozidla.

MEDICAL PROGRAM:
V případě, kdy je zákazník zároveň lékařem nebo zdravotnickým zařízením, pak může využít zvýhodněných podmínek schvalování v programu MEDICAL (vozidla do 1,5 mil. CZK a dvou let stáří bez dokládání příjmů, do 2 mil. CZK fianncujeme bez nutnosti doložení příjmů až 90% ceny vozidla včetně DPH).

Konkurenční výhody

Autopůjčovna ČSOB Leasing
Klient může využít nové služby ČSOB Leasing – Autopůjčovny ČSOB Leasing. K dispozici jsou osobní vozy všech tříd, včetně užitkových dodávek.
Ceník Autopůjčovny ČSOB Leasing je pro klienty atraktivní. Pro klienty s produktem Autopůjčka Plus platí 10% sleva ze standardního ceníku Autopůjčovny ČSOB Leasing vztahující se na celý rozsah nabízených služeb.

Informace o Autopůjčce má zákazník k dispozici na zákaznickém portále eLeasing, který je dostupný i z jeho elektronického bankovniczví ČSOB.

Novinky

Segmentované pojištění:
ČSOB Leasing umí nově nabídnout zákazníkovi v rámci produktu Autopůjčka on-line určení sazby pojištění vozidla na míru, které zohledňuje, jaké má vozidlo, kde a jak s ním jezdí či bude jezdit, má-li či nemá-li často pojistné události a další parametry důležité pro správné určení ceny pojištění. ČSOB Leasing tak ve spolupráci s ČSOB Pojišťovací makléř uvedl na trh jako první mezi leasingovými společnostmi pojištění financovaných automobilů na míru ve splátkách.
Řešení urychluje celkové sjednání pojištění a přináší lepší klientský zážitek, pokud si pořídí své nové vozidlo s pomocí produktu Autopůjčka od ČSOB Leasing.
Nové řešení pracuje až s 20 sazbotvornými údaji. Patří mezi ně, mimo jiné, věk řidiče, region či konkrétní typ vozidla.

Zelená varianta ČSOB Autopůjčky = Zelená Vaší mobilitě!
ČSOB Leasing přišel s novým produktem pro všechny, kteří si chtějí výhodně pořídit nový vůz s alternativním pohonem. Zelená Autopůjčka přináší atraktivní financování ekologických aut. ČSOB tak podporuje zákazníky, kteří chtějí auto šetrnější k životnímu prostředí, než jsou vozy s klasickým pohonem na benzin nebo naftu.

Medical Program:
Speciální obchodní podmínky pro lékařské profese, a to jak pro samostatné lékaře, tak i pro zdravotnická zařízení.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Úvěrová smlouva

ano

Parametry

Osobní automobily

ano

Ojetá vozidla

ano

Motocykly

ano

Jiné

Také vozidla s výhradně elektrickým pohonem nebo s pomocným pohonem pomocí tzv. range extenderu), hybridů (plug-in hybrid i klasický rekuperační hybrid) a vozidla s pohonem na CNG, vozidla s pohonem vodíkovým článkem všech značek.¨

Také vozidla s úpravou pro handicapované.

Podmínky uzavření smlouvy

Bez zvláštních omezení dle standardních obchodních podmínek ČSOB Leasing, pro specifické skupiny (handicapované, lékaři, podnikatelé zvýhodněné podmínky v rámci dokladovosti).

Minimální hodnota transakce (Kč) 70.000,00
Maximální hodnota transakce (Kč) 17.000.000,00
Maximální hodnota transakce - Poznámka

bez omezení

Minimální akontace (%) 0,00
Minimální akontace - Poznámka

Akontace od 0% až 70%

Maximální akontace (%) 80,00
Minimální navýšení - Poznámka

Pro handicapované osoby speciální snížená sazba.
V případě financování vozidel s alternativními pohony (Zelená varianta Autopůjčky) extra zajímavé sazby.

Sankce při nesplácení (pevná částka) - Poznámka

Dle smluvní dokumentace, vycházejí ze standardních zákonných limitů.

Minimální doba (měsíce) 12,00
Maximální doba (měsíce) 84,00
Možnost fixních splátek

ano

Možnost pohyblivých splátek

ano

Odložení splátek

ano

Doprovodné služby a bonusy

Doprovodné služby

Flexi balíček Volitelný odklad jedné až tří splátek jedenkrát během každých 12 měsíců, a to bez prodloužení trvání smlouvy. V období odkladu splátek hradíte pouze náklady na pojištění.

V rámci webové formy nabídka ČSOB Autopůjčky má tato nově rozšířeny funkcionality při zadávání on-line žádostí v rámci WEB rozhraní v distribučním e-sales kanále. Dosavadní řešení je úpravou inovováno o užitečné rozšíření rozsahu sekvenčního zadávání klientských dat v rámci žádosti, která je přehledně rozložená do 7 kroků, kdy aplikace nabírá všechny údaje potřebné pro následné rychlé posouzení žádosti zákazníka o financování a došlo k rozšíření prostředí o technologii Unfinished Forms (UFF), které umožňuje ukládání rozpracovaných žádostí s možností se k takové žádosti vrátit a dokončit je, včetně upload příloh potřebných k posouzení obchodního případu.

Nabídka pojištění

Balíček pojištění KOMPLEX
Proč si lámat hlavu, jaké pojištění je nejvýhodnější? Připravili jsme balíček pojištění KOMPLEX od ČSOB Pojišťovny, který podpoří klientům komfort na cestách. Balíček zahrnuje nejen výhodné povinné ručení a havarijní pojištění, ale navíc celou řadu doplňkových pojištění.
● Náhradní vozidlo až na 15 dní.
● Pojištění skel po celou dobu financování.
● Pojištění GAP na 5 let.
● Úrazové pojištění s nadstandardními limity plnění.

NOVINKA!! Pro elektromobily je nabízeno pojištění odpovědnosti zdarma!!!

Další služby v rámci nabídky

Jednorázové doplacení jistiny.
Možnost mimořádné splátky ve vámi zvolené výši.
On-line kontrola průběhu splácení na portálu eLeasing.

PřílohaVelikost
csobl_atm_zelena_autopujcka.png501.57 KB
csob_autopujcka.pdf2.49 MB
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.