Zonky

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelZonky
Stránky produktu u poskytovatelehttp://www.zonky.cz
Okruh uživatelů

Všichni, kteří si chtějí levněji půjčit nebo výhodněji investovat peníze.

Počet uživatelů 110.561,00
Základní charakteristika

Zonky jsou ty nejnovější technologie, které lidem umožňují získat nejvýhodnější úvěr. Kdykoliv a odkudkoliv. A také chytrá investiční služba pro investory začátečníky i zkušené investory. Jsme společnost založená na principech sdílené ekonomiky. Jsme peer-to-peer (P2P) služba, proto nepotřebujeme tak složitý aparát poboček a úředníků jako banky. Od žádosti po podpis smlouvy, vše u nás zákazník vyřídí na počítači nebo mobilu za pár minut - neplatí tak za zbytečné náklady a může získat úvěr za nižší úrok než v klasických finančních institucích. Nabízíme úvěry od 2,99 %.

Jsme také chytrá investiční platforma a necháváme klienty vydělávat jako banka. Investor u nás sám zhodnocuje své peníze díky investicím do stovek úvěrů. Vše funguje bez institucionálního prostředníka, což přináší zákazníkovi benefity v podobě zajímavějšího zhodnocení financí. Klient si může své portfolio spravovat sám a očekávat 5% až 7% roční zhodnocení, nebo využít naši produktovou novinku - službu Zonky Rentiér. V takovém případě stačí vložit peníze na rentiérský účet a náš speciálně vyvinutý algoritmus se sám postará o rozinvestování financí s očekávaným ročním zhodnocením 3,55 %.

Video
See video
Co je na produktu inovativního?

1. RYCHLOST
V bance lidé vyřídí půjčku průměrně za 6 dní. Ukázal to průzkum Ipsos. V Zonky jsme schopni klientovi připravit nabídku, podepsat s ním online smlouvu a poslat peníze dokonce v rámci minut.

2. CENA
Odstranili jsme administrativní zbytečnosti, se kterými se klienti setkávají v tradičních bankách, dostali jsme se tak s náklady na pořízení půjčky na minimum. Neúčtujeme si žádné poplatky za předčasné splacení, nemáme ani žádné skryté poplatky.

3. ONLINE PROCES
Funguje u nás okamžité vyplácení úvěrů - zákazník tak může mít půjčené peníze na účtu už do několika minut od podání žádosti.

4. ZAMĚŘENÍ NA NÍZKORIZIKOVÉHO ZÁKAZNÍKA
Zonky je jediná online nebankovní instituce, která nabízí úvěry nízkorizikovým segmentům populace. Naplňuje tak základní ideologii fintechu - obsluhuje klienty, kteří by jinak byli obslouženi bankou, a nabízí jim cenovou výhodu vyplývající z toho, že služba funguje online.

5. PSD2 LICENCE
Byli jsme první český fintech a nebankovní finanční subjekt, který ji v září roku 2019 získal od České národní banky v plné formě. Licence přinesla automatizaci, a tím zrychlení posouzení kredibility našeho klienta.

6. TECHNOLOGIE A INOVACE POMÁHAJÍCÍ LIDEM
Umělá inteligence pro strojové vyhodnocení rizikovosti klienta, OCR pro čtení dokladu, nebo strojové zpracování bankovních výpisů. To vše využíváme, abychom mohli zákazníkům nabídnout to nejlepší.

7. ZÁKAZNICKÁ ZKUŠENOST NA PRVNÍM MÍSTĚ
NPS Zonky dosahuje nejvyššího skóre (82) mezi bankami na českém trhu. 75 % klientů díky automatizaci a umělé inteligenci Zonky schválí do 2 minut a 80 % klientů dostane peníze na svůj účet do 5 minut po schválení díky implementaci multicash systému.

8. INVESTOVÁNÍ PRO VŠECHNY
Investor může investovat z pohodlného rozhraní webových stránek nebo mobilní aplikace jednoduše bez nutnosti složitých postupů a znalostí.

9. ZONKY RENTIÉR
Pro ty, kteří se nechtějí o investování starat, Zonky vymyslelo službu RENTIÉR. O vše se postará speciálně vyvinutý algoritmus, který automaticky rozloží riziko a nabídne bezpečné investování se solidním výnosem.

10. KULTIVACE TRHU
V roce 2019 jsme získali ocenění Nejdůvěryhodnější značka v oblasti dodavatelů mimobankovních půjček. Také jsme znovu obsadili druhé místo v Indexu odpovědného úvěrování, který vydává nezisková organizace Člověk v tísni. Šetříme lidem čas i peníze a motivujeme i další služby, aby stejným způsobem pomáhaly lidem. Proto jsme založili Zonky Innovation Awards, v rámci které oceňujeme služby a firmy využívající technologie a inovace zlepšující lidem život.

Fáze vývoje

Firma udržuje dynamický růst a je finančně stabilní.

Investoři

Zonky je česká společnost založená v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Na kterých trzích produkt funguje?

ČR

Facebook https://www.facebook.com/zonkycom/
Twitter https://twitter.com/zonky_cz
Instagram https://www.instagram.com/zonky.cz/
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/zonky/