Hypoteční zóna k hypotéce z dílny Hypoteční banky

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelHypoteční banka
Stránky produktu u poskytovatelehttps://hypotecnizona.hypotecnibanka.cz/zona/login
Základní charakteristika

Hypoteční zóna z dílny Hypoteční banky

Hypoteční zóna je bezplatné internetové bankovnictví pro hypotéky, které nabízí Hypoteční banka jako jediná na trhu. Klienti tak získávají dokonalý a bezpečný přístup k hypotéce kdykoliv a odkudkoliv. Na jednom místě mají kompletní přehled o hypotéce – její aktuální zůstatek, přehled plateb, informace o úrokové sazbě, termínech její změny i veškeré dokumenty, včetně potvrzení o zaplacených úrocích.

Hypoteční zóna umožňuje velmi pohodlnou komunikaci klienta s bankou, protože veškerá komunikace s bankou probíhá jednoduše elektronicky. Kvůli čerpání již klient nemusí chodit na pobočku – stačí, když potřebné dokumenty doloží v Hypoteční zóně, v ní požádá o ocenění nemovitosti a zároveň zadá platební příkazy k čerpání. Vše v klidu z pohodlí domova.

V případě, že klient využívá Hypoteční zónu, je automaticky o veškerém dění informován emailem – Hypoteční zóna připomíná například důležité události jako je blížící se termín změny úrokové sazby nebo nutnost doložení dokumentů apod.

Klient zároveň může přes Hypoteční zónu požádat o změny u své hypotéky – měnit kontaktní údaje nebo požádat o změnu smluvních podmínek. V Hypoteční zóně si může také namodelovat vlastní představu o výši splátky, úrokové sazbě a délce splatnosti nebo podmínek hypotéky pro další období a ty odeslat bance jako návrh nového nastavení. Do tří pracovních dní banka klienta kontaktuje a následný dodatek ke smlouvě může klient řešit opět elektronicky bez cestování na pobočku.

Podívejte se na krátké video, v němž vás náš hypoteční poradce Hubert Bystrý provede Hypoteční zónou Hypoteční banky: https://youtu.be/ez9FykLGqo8

Výhody/bonusy

Hypoteční zóna je bezplatné internetové bankovnictví pro hypotéky, které nabízí Hypoteční banka jako jediná na trhu.

Konkurenční výhody

Díky Hypoteční zóně může klient podepisovat dokumenty související s hypotékou, aniž by musel na pobočku.
Hypoteční zóna klientům připomíná důležité události spojené s hypotékou.

Podmínky, parametry, limity

Poplatky

Modelový příklad

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Dobrý den chci se přihlasit do hypoteční zony jako vždycky ale nefunguje to

Včem je problém děkuji

 

K  úvěru - smlouvě č. 5500/192297-06/15/01-001/00/R 

---------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den, požádal jsem o mimořádné splacení zbývací části mého úvěru u Vaší banky  z důvodu prodje zástavy - bytového domu. 

Paní advokátka, která připravuje příslušné podklady,mne požádala o zajištění  doplňujících  informací k převodu:

 

  1. zjistit, zda budete požaduvat návrhy smluv (kupní, zástavní, úschovní) k jejich posouzení,
  2. vyžádat si souhlas banky s převodem nemovitosti,
  3. vyžádat si v případě potřeby (neznám podmínky zástavní smlouvy banky) souhlas banky se zřízením zástavního práva v druhém pořadí pro Vás.

Děkuji za vyřízení mé žádosti. 

S pozdravem Mgr. Antonín Vávra  

 

Dobrý den.

Dnes ráno jsem žádal přístupová hesla do hypoteční zóny. zatím jsem nic nedostal. je to z důvodu nedostatku vašeho času , nebo jsem uvělal něco špatně:  Děkuji. A.Vávra 

Prosím o zaslání potvrzení o výši zaplacených úroků za rok 2019

děkuji

                    s pozdravem Václav Fischer

Dobry den.Zadam timto o posledni prodlouzeni terminu dokonceni rekonstrukce rodinneho domu.Smlouva č.5500/398247-02/13/01-001/00/R Rekonstrukci provadim svepomoci,proto zadam jeste o jedno odlozeni ukonceni rekonstrukce a to do rijna 2019.Predem dekuji.

 Dobry den.

Elektronické zprávy ano platby provádím jen příkazem,.Při uzavírání smlouvy toho naslibují, jako, že je možné každý rok měnit platby podle stuce v rodině,ale zjišťuji ,že to není vůbec jednoduché, Zlaté spoření-úvěr s liškou.

Jsme na to 3 lidi a potřebujeme to měnit 1důchodce 1 budoucí důchodce za rok 1  teď na mateřské a to chceme jen trochu něco předčasně splatit měl existovat tiskopis už není. nejlepší je si sjednat schůzku osobně v Praze. ono to vypadá , že za to ještě budeme platit. Při uzavírání je na všechno odpověď jistě bez problémů.